Sony

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony" w serwisie fotopolis.pl:
Sony - Świat HD w Arkadii po raz trzeci
Sony już po raz trzeci zaprasza na prezentację swojego sprzętu do warszawskiego centrum handlowego Arkadia. "Świat HD" Sony, to dobra okazja do poznania najnowszych telewizorów, kamer, notebooków i oczywiście aparatów fotograficznych.
1 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0
Marek Arcimowicz - opinia o Sony A900
Marek Arcimowicz zabrał Sony A900 do Nepalu. Miał sporo czasu na fotograficzne przemyślenia i robienie zdjęć. W swojej opinii Marek porównuje A900 do lustrzanki, której używał w ostatnim czasie - EOSa 1D Mark II, ale także do starych Nikonów i analogowych średnioformatowców, do których nadal ma sentyment. Przeczytajcie obszerną opinie i zobaczcie zdjęcia!
10 Lis 2008
Marta Majewska
0
Tematy fotograficzne - portret w plenerze
W kolejnej części wideoporadnika Sony fotoamatorzy znajdą porady poświęcone fotografowaniu portretów w plenerze, które przydadzą się podczas jesiennych spacerów. Jakiej ogniskowej użyć, jak ustawić głębię ostrości, jak doświetlić twarz - odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dzisiejszym artykule.
3 Lis 2008
Marta Majewska
0
Sony Dual BIONZ - odszumianie obrazu w A900
Jak połączyć dużą rozdzielczość z wysoką prędkością zdjęć seryjnych? Jak pogodzić wierne oddanie szczegółów z obrazem bez szumów? Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniem zaproponowanym przez Sony w modelu A900.
27 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Sony dla zawodowców
Koncern Sony ogłosił plany uruchomienia programu wsparcia dla profesjonalnych fotografów. Ta deklaracja wyraźnie pokazuje jak poważnie firma traktuje zamiar powiększenia swojego fragmentu rynku zawodowego.
24 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Tematy fotograficzne: architektura
Fotografowanie architektury to temat rzeka. Jeśli jednak planujecie spacer z aparatem po mieście, być może zainspirują Was krótkie filmy, do których zapraszamy wspólnie z Sony. Jako przykład posłuży podwórko jednej z warszawskich kamienic.
7 Paź 2008
Marta Majewska
0
Sony CMOS Exmor - stabilizacja pełnoklatkowej matrycy w A900
Sony zapowiadając swoją profesjonalną lustrzankę zadeklarował, że tak jak pozostałe modele, będzie miała stabilizowaną matrycę. Później okazało się, że chodzi o sensor o rozmiarach pełnej klatki filmu małoobrazkowego. Jak udało się połączyć te dwie cechy?
7 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Atrakcje na otwarciu nowego salonu serwisowego Sony w Warszawie
Firma Sony poinformowała o otwarciu nowego salonu serwisowego na warszawskiej Sadybie. Będzie tam można otrzymać wsparcie techniczne, kupić akcesoria czy rozwiać wątpliwości związane z obsługą sprzętu Sony - w tym systemu fotograficznego Alpha. Z tej okazji firma przygotowała szereg atrakcji, przede wszystkim dla najmłodszych. Wśród nich kąpiel w pianie, pokaz baniek mydlanych i zdjęcia z ogromnym wężem. Impreza odbędzie się już jutro.
25 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0