Sony

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony" w serwisie fotopolis.pl:
Rodzinne fotografowanie - część 1: reportaż ze świątecznych przygotowań
Święta Bożego Narodzenia już za pasem. Każdy z nas z pewnością chciałby je sfotografować jak najlepiej. Dlatego wspólnie z Sony przygotowaliśmy praktyczny poradnik "Rodzinne fotografowanie", pełen zrozumiałych wskazówek dla użytkowników kompaktów i aparatów z wymienną optyką. Przeczytajcie artykuł i obejrzyjcie film, nakręcony specjalnie na potrzeby naszego cyklu.
7 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Sony SLT-A65 - opinia Wojciecha Barczuka
Kolejną opinię na temat aparatu Sony napisał Wojciech Barczuk. Autor opisał swoje wrażenia po używaniu lustrzanki SLT-A65.
7 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Sony NEX-5N - opinia Grzegorza Tutaja
Zapraszamy do lektury pierwszego odcinka cyklu opinii czytelników o aparatach Sony NEX-5N i SLT-A65. Autor, Grzegorz Tutaj, wybrał do testu bezlusterkowca.
2 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Sony Cyber-shot HX9V - opinia Tadeusza Klupy
Zapraszamy do lektury pierwszej opinii czytelnika na temat kompaktu Sony Cyber-shot HX9. Autor, Tadeusz Klupa, sprawdził kieszonkowego superzooma Sony w roli aparatu wycieczkowego.
25 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Opinia operatora: Tomek Kućkowski o Sony HX9V
Prezentujemy opinię Tomka Kućkowskiego - profesjonalnego operatora, który na prośbę fotopolis.pl nakręcił za pomocą kompaktu Sony HX9V film z zawodnikiem BMX - Maćkiem Lesieckim. Sprawdźcie efekty ich pracy, zobaczcie jak filmowcowi pracowało się z kompaktem i przeczytajcie opinię!
19 Paź 2011
Marta Majewska
0
Fotografia sportów zimowych - cz. 4 SESJE NOCNE
W czwartym, ostatnim odcinku naszego cyklu, skupiamy się na zdjęciach nocnych. Podczas naszej sesji Jarek Możdżyński fotografował Kubę Wolaka na railach z użyciem lamp błyskowych i wysokiego ISO. Zobaczcie jak uzyskać taki efekt, przeczytajcie jak pracować z lampami błyskowymi i na co zwracać uwagę podczas nocnych sesji jibbingowych.
9 Mar 2011
Marta Majewska
0
Fotografowanie sportów zimowych - cz. 3 PANORAMY
W kolejnym odcinku naszego cyklu oddalamy się na chwilę od sportowych emocji i skupiamy na zdjęciach, które ciekawie uzupełnią nasz album z zimowego wyjazdu. Górskie krajobrazy aż proszą się o to, żeby je sfotografować, a jednym z najciekawszych sposobów na ich przedstawienie są panoramy. Jarek Możdżyński, pracując z Sony SLT-A55, podpowiada jak ciekawie fotografować piękną, górską scenerię.
25 Lut 2011
Marta Majewska
0
Fotografowanie sportów zimowych - cz. 2: NA STOKU
W dzisiejszym odcinku nie będziemy pisać o fotografowaniu skomplikowanych ewolucji na skoczniach. Nie każdy jeździ przecież jak topowy zawodnik i nie zawsze mamy pod ręką snowpark. Jednak zawsze chcemy mieć fajne, pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu w góry. Dlatego tym razem skupimy się na ciekawych i dynamicznych ujęciach na zwykłym stoku. Podobnie jak ostatnio wszystkie zdjęcia Jarek Możdżyński wykonuje aparatem dostępnym większości pasjonatów - Sony A55.
4 Lut 2011
Marta Majewska
0
Fotografia sportów zimowych - cz. 1 SKOKI
Przed większością z nas ferie i zimowe wyjazdy na narty lub snowboard. Dlatego na fotopolis.pl rozpoczynamy dziś nowy cykl porad poświęcony fotografowaniu sportów zimowych. Autorem zdjęć i cennych wskazówek jest Jarek Możdżyński - ceniony w Polsce i za granicą fotograf sportów ekstremalnych. Specjalnie dla czytelników fotopolis.pl Jarek przygotował garść porad i sesję, którą wykonał sprzętem dostępnym dla hobbysty - szybkostrzelnym aparatem Sony SLT-A55. W dzisiejszym odcinku dowiecie się jak...
22 Sty 2011
Marta Majewska
0
Sony NEX-5 - opinia Pawła Kaczyńskiego
Przyszła pora na piątą, ostatnią część cyklu opinii czytelników o aparacie Sony NEX-5. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się Paweł Kaczyński.
31 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0