Sony

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony" w serwisie fotopolis.pl:
Sony QX100 - głębia ostrości
Sony QX100 ma dużą matrycę i jasny obiektyw, co daje ogromną przewagę nad większością smartfonów i kompaktów na rynku. Dzięki tym elementom użytkownik QX100 może lepiej panować nad głębią ostrości.
22 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
Sony QX100 w filmie reklamowym
Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego fllmu reklamowego firmy Sony poświęconego aparatowi QX100.
16 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
Sony DSC-QX100 - parowanie ze smartfonem
Aparat Sony Cyber-shot DSC-QX100 może działać całkiem autonomicznie, ale użytkownik nie ma wtedy kontroli nad kadrem, trybem pracy oraz innymi ustawieniami. Do tego potrzeba "korpusu", czyli na przykład smartfona. Obydwa urządzenia trzeba ze sobą najpierw sparować.
15 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
Firmy fotograficzne na AirShow w Radomiu
Firmy Canon i Sony poinformowały, że przygotują swoje stoiska na AirShow w Radomiu. Canon zapowiada stoisko dla profesjonalistów i strefy kreatywne dla dzieci i dorosłych. Na stoisku Sony zwiedzający będą mogli poznać najnowsze aparaty, kamery i komputery oraz zadać pytanie ekspertom.
22 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Sony Alpha SLT-A65 - opinia Andrzeja Krupy
Przedstawiamy pierwszą opinię czytelnika na temat aparatu Sony A65. Jej autorem jest Andrzej Krupa, który dotychczas fotografował Sony A350. Publikujemy także listę laureatów konkursu - Przetestuj nowości Sony i pokaż sportowe emocje!
6 Lip 2012
Marcin Falana
0
Fotografia portretowa na przykładzie Sony NEX-5n - cz. 2
Zapraszamy do lektury drugiego odcinka cyklu poświęconego fotografii portretowej. Na krótkim filmie podsuwamy kilka pomocnych wskazówek, na przykładzie sesji zrealizowanej z Sony NEX-5n. W tej cześci zajmiemy się doborem oświetlenia oraz powiemy jak ustawić aparat.
24 Lut 2012
Patryk Wiśniewski
0
Fotografia portretowa na przykładzie Sony NEX-5n - cz. 1
Zapraszamy do nowego cyklu poświęconego fotografii portretowej. Na krótkim filmie podsuwamy kilka pomocnych wskazówek, na przykładzie sesji zrealizowanej z Sony NEX-5n. W pierwszej części kilka słów o kompozycji, ogniskowej i pracy z modelem.
14 Lut 2012
Patryk Wiśniewski
0
Rodzinne fotografowanie - cz. 4 wigilijna kolacja
Doszliśmy do ostatniego odcinka naszego świątecznego poradnika. Będzie on poświęcony kolacji wigilijnej, najważniejszemu wydarzeniu Świąt Bożego Narodzenia. O tym, jak wykonać dobre zdjęcia, w stosunkowo trudnych warunkach dowiecie się czytając dalszą część artykułu.
22 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Rodzinne fotografowanie - cz. 3 zdjęcia makro: potrawy i dekoracje
W tym tygodniu w wielu Waszych domach szykowane są wyjątkowe potrawy i dekoracje. Warto zarejestrować kulinarne dokonania, bo dobrze wykonane zdjęcia jedzenia i ozdób świątecznych będą bardzo miłą pamiątką i ciekawym uzupełnieniem albumu. Zapraszamy do 3 części naszego poradnika!
21 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Sony SLT-A65 - opinia Jarosława Jozajtisa
Zapraszamy do lektury kolejnej opinii na temat aparatu Sony SLT-A65. Jej autorem jest Jarosław Jozajtis, który sprawdził lustrzankę w fotografii nocnej i sportowej.
16 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0