Sony

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony" w serwisie fotopolis.pl:
Wasztaty z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 - relacja z Warszawy
Pierwsze spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 za nami. Nasi czytelnicy stawili się niezawodnie w pełnym składzie, a czekał na nich spory wybór pełnoklatkowych alf, dużo optyki i inspirujące wskazówki Tomasza Tomaszewskiego. Zobaczcie krótką relację i zapisujcie się na kolejne spotkania w Słubicach i Gdańsku! Dodaliśmy klip wideo z wydarzenia!
29 Cze 2015
Marta Majewska
0
Pierwszy przystanek "Roadshow Sony A7R i Tomasz Tomaszewski" za nami
Przez cały poniedziałek warszawskie Studio Bank gościło pierwszy przystanek "Roadshow Sony A7R i Tomasz Tomaszewski". Już jutro impreza przenosi się do Sopotu, a w piątek do Katowic. W dalszej kolejności czeka Łódź i Poznań. Są jeszcze wolne miejsca na niektóre terminy!
11 Mar 2014
Michal Grzegorczyk
0
Roadshow Sony A7R i Tomasz Tomaszewski w 5 miastach Polski rusza w poniedziałek!
Są jeszcze wolne miejsca na zaczynający się w poniedziałek cykl prezentacji najnowszych pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony. W Warszawie, Sopocie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu będziecie mogli skorzystać z łącznie ponad 15 aparatów Sony A7 i A7R, nowych obiektywów Zeiss, pełnej gamy optyki Sony SEL i licznych akcesoriów. A wszystko pod okiem Tomasza Tomaszewskiego.
7 Mar 2014
Michal Grzegorczyk
0
Roadshow Sony A7R i Tomasz Tomaszewski w 5 miastach Polski
Już 10 marca 2014 rusza seria prezentacji najnowszych pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony. W Warszawie, Sopocie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu będziecie mieli okazję poznać możliwości Sony A7 i A7R fotografując pod okiem Tomasza Tomaszewskiego! A wszystko to w klimatach słonecznej Florydy...
4 Mar 2014
Michal Grzegorczyk
0
Tomasz Tomaszewski: krótka lekcja budowy zdjęciowej opowieści
Jak zbudować spójną fotograficzną historię? Cennych rad udziela Tomasz Tomaszewski, który podczas 4 dni spędzonych w Key West stworzył intrygujący materiał. Potraktujcie tę lekcję jako inspirację - już za kilka dni rusza konkurs na reportaż, w którym nagrodą główną będzię realizacja pomysłu na materiał pod okiem Tomasza Tomaszewskiego i z Sony A7R na szyi - podczas indywidualnych warsztatów w wybranym przez laureata miejscu.
19 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Sony Cyber-shot RX10 - o aparacie w filmowym skrócie
Sony RX10 to oczywiście matryca i obiektyw. Ale warto zwrócić uwagę na kilka cech spoza specyfikacji. Jak została zaprojektowana ergonomia w RX10, jakie cechy aparatu ułatwią pracę fotografom i filmowcom? Na te i inne pytania odpowiadamy w filmowym skrócie!
31 Sty 2014
Marta Majewska
0
Warsztaty fotograficzne z Sony i Cyfrowe.pl w Sopocie
Firma Sony i sklep Cyfrowe.pl zapraszają na jednodniowe warsztaty fotograficzne, które odbędą się 1 lutego 2014 r. w Sopockiej Szkole Fotografii WFH.
21 Sty 2014
Michal Grzegorczyk
0
Sony QX100 - obiektyw i matryca
Źródłem przewagi aparatu Sony QX100 nad smartfonami są obiektyw Carl Zeiss Vario-Sonnar i duża, 1-calowa matryca. Przyjrzeliśmy się bliżej tym elementom.
15 Lis 2013
Michal Grzegorczyk
0
Sony QX100 - zoom optyczny
Obiektyw aparatu Sony QX100 ma zakres ogniskowych 28-100 milimetrów (ekwiwalent) i światłosiłę f/1,8-4,9. Obecność optycznego zoomu wyróżnia go na tle większości smartfonów.
12 Lis 2013
Michal Grzegorczyk
0
Sony QX100 - zdjęcia w trudnym oświetleniu
Dzięki dużej matrycy i jasnemu obiektywowi Sony QX100 jest w stanie robić zdjęcia z niskim poziomem szumu w trudnych warunkach oświetleniowych.
4 Lis 2013
Michal Grzegorczyk
0