Sony

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony" w serwisie fotopolis.pl:
Sezon na promocje rozpoczęty. Kup wybrane produkty Sony i otrzymaj zwrot do 5 tys. zł
Firma Sony przygotowała specjalną promocję. Osoby zainteresowane aparatami oraz obiektywami Sony odbiorą nawet do 5 000 zł zwrotu przy zakupie wybranych modeli.
15 Gru 2017
Michał Chrzanowski
3
Sony G Series CFast 2.0 - nowa linia ultraszybkich kart dla zawodowców
Zaprezentowane dziś nośniki pamięci Sony mają gwarantować stabilny zapis filmów 4K i wykonywanie serii zdjęć z prędkością nawet 510 MB/s.
28 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0
Nowe średnioformatowe matryce Sony, czyli czego spodziewać się po kolejnych aparatach Fujifilm, Hasselblad i Phase One
Ostatnie 100-milionowe aparaty średnioformatowe zrobiły na Was wrażenie? Być może jednak na razie warto wstrzymać się z ich zakupem. Już w przyszłym roku Sony udostępni nową generację matryc średniego formatu.
16 Lis 2017
Maciej Luśtyk
5
Warsztaty fotografii kulinarnej z Proclub i Sony
Już 18 października kultowa klubo-kawiarnia na warszawskiej Pradze „Centrum Zarządzania Światem” zamieni się w prawdziwy plan zdjęciowy! Profesjonalny sklep fotograficzny Proclub przy wsparciu firmy Sony organizuje warsztaty fotografii kulinarnej, które poprowadzi zawodowy fotograf Bartosz Wardziak.
26 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Sony FE 12-24 mm f/4 G - zdjęcia przykładowe
Nowy zoom o ogniskowej 12-24 mm to zarazem najszerszy obiektyw w rodzinie bezlusterkowych obiektywów producenta. Czy pod względem optyki dorówna konstrukcjom konkurencji?
27 Maj 2017
Maciej Zieliński
10
Sony FE 16-35 mm f/2.8 GM - zdjęcia przykładowe
Nowy szerokokątny zoom z profesjonalnej linii G Master sprostać ma oczekiwaniom zawodowców, którzy do tej pory w systemie E nie mieli jasnego reporterskiego zooma. Zobaczcie, jak radzi sobie w praktyce.
26 Maj 2017
Maciej Zieliński
3
Sony FE 16-35 mm f/2.8 GM i 12-24 mm f/4 G - nowe szerokokątne zoomy w rodzinie
Sony sukcesywnie uzupełnia braki w systemowej optyce. Tym razem na warsztat wzięto segment obiektywów szerokokątnych. Nowe zoomy z serii G i G Master zadowolić mają zarówno fotografów reportażowych jak i krajobrazowych.
17 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Sony A9 – pierwsze wrażenia
Aparat, który miałby nie tylko zrewolucjonizować segment bezlusterkowców, lecz także skutecznie konkurować z reporterskimi lustrzankami ze stajni Nikona i Canona był marzeniem niejednego zaawansowanego użytkownika systemu Sony. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że sny tych fotografów stały się rzeczywistością.
20 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
10
150-megapikselowa matryca Sony BSI CMOS już w przyszłym roku
Lider rynku produkcji matryc nie zwalnia tempa. Rosnące zainteresowanie średnim formatem sprawiło, że już w przyszłym roku dostępna ma być 150 megapikselowa matryca. Z kolei konstrukcje typu Hasselblad X1D czy Fujifilm GFX 50S będą mogły zostać wyposażone w matryce o rozdzielczości 100 Mp.
4 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Bezkrwawe safari, czyli test praktyczny Sony DSC-HX350
Kompaktowy i wygodny korpus, cały wachlarz funkcji dodatkowych i przede wszystkim imponujące zbliżenie, to cechy, które sprawiają, że megazoomy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Najnowszy Sony HX350 to jeden z najciekawszych przedstawicieli tego segmentu. Jak sprawdza się w praktyce?
1 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
8