Sony

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony" w serwisie fotopolis.pl:
Czego spodziewać się po nadchodzących targach CES 2016
Początek roku to czas wielu fotograficznych premier. Już 6 stycznia 2015 roku w Las Vegas rozpoczynają się bowiem targi Consumer Electronics Show, na których wystawiają się również najwięksi producenci sprzętu fotograficznego. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie pokazujące czego możemy się po nich spodziewać.
31 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Raport specjalny: świąteczne promocje producentów
Okres przedświąteczny to czas wielu promocji. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalny raport, w którym znajdziecie wszystkie najciekawsze oferty promocyjne poszczególnych sklepów i producentów. Niektóre obowiązują już tylko do najbliższego czwartku, 24 grudnia!
21 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Sony Sky HDR – aplikacja, która ma zastąpić filtry ND
Kto choć raz fotografował krajobraz bez użycia odpowiedniego filtra ten wie, jak trudno jest uzyskać zamierzony efekt – zwłaszcza, gdy chcemy mieć dużo szczegółów w jasnych, jak i ciemnych partiach zdjęcia. Ciekawe rozwiązanie w tym temacie zaprezentowało Sony. Ich aplikacja Sky HDR ma skutecznie radzić sobie z tym problemem.
18 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Sony sfinalizowało przejęcie działu produkcji matryc Toshiby – oficjalne informacje
Przejęcie jednego z działów Toshiby przez Sony stało się faktem. Obie firmy potwierdziły finalizację negocjacji. Cała transakcja ma kosztować ponad 150 milionów dolarów i zostać zamknięta pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku. Jakie może to mieć skutki na rynku fotograficznym?
8 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Sony RX1R II - znamy Polską cenę!
Niespełna miesiąc temu firma Sony zaprezentowała nowego RX1R II. Aparat został wyposażony w 42,4-megapikselowy pełnoklatkowy przetwornik obrazu wykonany w technologi BSI, obiektyw Zeiss Sonar T* 35 mm f/2 oraz szybki system autofokusa. Dziś poznaliśmy polską cenę drugiej generacji pełnoklatkowego kompaktu japońskiego producenta!
12 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Nadwiślańska natura w obiektywie Marka Kamińskiego
Do czwartku, 13 listopada 2015 roku na warszawskich bulwarach wiślanych można oglądać wystawę zdjęć znanego polskiego podróżnika, Marka Kamińskiego, ukazujących faunę i florę stołecznego odcinka rzeki w mrocznej odsłonie.
9 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
14-bitowe RAW-y i lepszy autofokus także w Sony A7 II
Japoński producent wypełnia swoje obietnice i już niebawem udostępni firmware, który umożliwi zapis 14-bitowych, nieskompresowanych RAW-ów przy użyciu aparatu Sony A7 II. Usprawnieniu ulegnie też system AF.
5 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Sprzedaż aparatów Sony spada, ale... zyski firmy rosną.
Zastanawialiście się dlaczego aparaty Sony wciąż drożeją? Odpowiedź znajdziemy w wynikach finansowych za drugi kwartał tego roku.
30 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Sony: Wyścig na megapiksele będzie trwał
Nie chodzi o to czy większe rozdzielczości są potrzebne, ale czego oczekują od nas użytkownicy – tłumaczy Masaaki Oshima, zastępca kierownika działu aparatów fotograficznych Sony.
29 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Sony HD-SP1 - odporny na wstrząsy i zachlapania dysk do backupu
Sony rozszerzyło ofertę dysków przenośnych o model, który przypadnie do gustu fotografom pracującym w ekstremalnych warunkach. Nośnik HD-SP1 o pojemności 1 TB wyposażono w szybkie łącze USB 3.0 i gumową obudowę odporną na wstrząsy i zachlapania. Dodatkowo kopie zapasowe danych dysk wykonuje automatycznie.
28 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0