Galeria Okręgu Szczecińskiego ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Okręgu Szczecińskiego ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
„Return“ Piotra Kucia to magia fotografii otworkowej. Wenisaż wystawy już w najbliższy czwartek w Szczecinie
„Czarowanie światłem jest jedynym narzędziem w świecie filmu i fotografii, które tworzą magię obrazu“ - komentuje Piotr Kucia, autor wystawy „Return“. Wernisaż jego zdjęć otworkowych odbędzie się 22 listopada w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
19 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
1
„Między dymem a… rzeczywistością“ Tomasza Juszkiewicza to fotograficzna opowieść o ludziach i ich historiach
„Ludzie w mojej fotografii są najważniejsi, a ich losy, dobre czy złe, uczą nas jak żyć, jak stawać się lepszym“ - mówi Tomasz Juszkiewicz, autor dokumentu „Między dymem a…rzeczywistością“. Wernisaż jego fotografii już w przyszły czwartek w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
20 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0
Danuta Piotrowska “Norwegian Crime Story”
Galeria Okręgu Szczecińskiego ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy zdjęć Danuty Piotrowskiej pod tytułem “Norwegian Crime Story”. Punktem wyjścia do prezentowanych zdjęć była skandynawska literatura kryminalna. Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 29 czerwca 2015 roku.
26 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Sebastian Dziekoński “Palestyna”
Galeria Okręgu Szczecińskiego ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy zdjęć Sebastiana Dziekońskiego pod tytułem “Palestyna”. Ekspozycja skupia zdjęcia dokumentalne wykonane przez autora podczas podróży po rejonie Autonomii Palestyńskiej. Wernisaż odbędzie się 25 marca 2015 roku o godzinie 18:00.
24 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Wystawa laureatów BZWBK Press Foto 2008 w Szczecinie
Od 6 do 31 sierpnia 2008 roku w Galerii ZPAF w Muzeum Narodowym w Szczecinie prezentowane są najlepsze fotografie nadesłane na tegoroczną edycję konkursu fotografii prasowej BZWBK Press Foto. Na wystawie można zobaczyć aż 150 fotografii nadesłanych przez 35 fotoreporterów.
8 Sie 2008
Marta Sinior
0
"Rozkład" Thomasa Malicha w Szczecinie
Galeria Okręgu Szczecińskiego ZPAF zaprasza 9 lipca 2008 roku na otwarcie wystawy Thomasa Malicha zatytułowanej "Rozkład". Wernisaż połączony będzie z pokazem krótkiej opowieści prezentowanej na slajdach oraz oprawą muzyczną samego autora.
4 Lip 2008
Marta Sinior
0