lampa błyskowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "lampa błyskowa" w serwisie fotopolis.pl:
Downhill, czyli ile mocy potrzeba, by oświetlić sporty akcji
Jak mocną lampę wybrać? To zależy od wielu czynników. O tym jak skutecznie “błyskać” sport w plenerze opowiada Marcin Woźniak, menadżer marki Quadralite
31 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Porady oświetleniowe dla początkujących. Zobacz, jak przy pomocy lampy uzyskać efekt zachodzącego słońca
Wiele początkujących boi się fotografowania z lampą błyskową. Kiedyś jednak i tę sztukę trzeba będzie opanować. Na szczęście gdy już poznamy ogólne zasady, wszystko okazuje się łatwiejsze, niż się wydawało. W okiełznaniu światła błyskowego pomogą wam nowe wideoporadniki Mango Street.
22 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Wisienka na fotograficznym torcie”
W dzisiejszym odcinku Bryan Peterson zabiera nas do Chicago, gdzie opowie w jaki sposób efektywnie wykorzystać przenośną lampę błyskową.
29 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
What’s the Difference - naucz się świecić z Profoto
Na swoim kanale w serwisie Youtube znany producent oświetlenia zamieścił serię filmowych poradników skupiających się na pracy ze światłem błyskowym. Każdy z 10 filmów z serii "What's the Difference" opisuje różnice w efektach jakie uzyskamy podczas korzystania z różnych technik i sprzętu.
5 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - Piękny pejzaż miejski po zmierzchu
Dwudziesty drugi odcinek wideoporad Bryana Petersona podpowiada jak wykonać unikalny pejzaż miejski z wykorzystaniem przenośnego flesza.
8 Lut 2015
Marta Majewska
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 16, "Przenośne słońce”
Szesnasty odcinek naszych wideo porad znowu zabierze nas do fancuskiego Lyonu, gdzie Bryan Peterson będzie kontynuował porady dotyczące użycia lampy błyskowej. Tym razem do zdjęć portretowych.
27 Gru 2014
Michał Sułkiewicz
0
Power Flash vs. Digitalis Pro S400DC - mocny flash czy akumulatorowa lampa studyjna
Przy bogactwie oferty na rynku fotografujący w plenerze, którzy szukają możliwości korzystania z dodatkowego oświetlenia z modyfikatorami mogą mieć dylemat czy wybrać mocnego flasha, czy może lampę studyjną wyposażoną w akumulator. Razem firmą Fomei przestawiamy zalety i wady obu rozwiązań.
4 Gru 2014
Michał Sułkiewicz
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 11, "Przenośne słońce"
W 11 odcinku wideo porad fotograficzych przygotowanych dla czytelników fotopolis.pl przez Szkołę Perfekcyjnej Fotografii i Bryana Petersona pokażemy Wam jak wykorzystać lampę w fotografii miejskiej, a plenerem będzie Wenecja.
22 Lis 2014
Michał Sułkiewicz
0
JESTEM OŚWIECONY, czyli jak używać Kreatywnego Systemu Oświetlenia - Nikon CLS. Odcinek 2: sylwetka w pełnym słońcu
Prezentujemy drugi odcinek cyklu poświęconego systemowi CLS. Tym razem Paweł Duma pokaże Wam jak wspomagać się fleszami podczas sesji plenerowej z ostrym światłem słonecznym. Do ściągnięcia RAWy wykonane Nikonem D810 podczas naszej sesji!
29 Sie 2014
Paweł Duma
0
JESTEM OŚWIECONY, czyli jak używać Kreatywnego Systemu Oświetlenia - Nikon CLS. Odcinek 1: omówienie systemu
Wszystkim zmęczonym dźwiganiem ciężkich lamp błyskowych i niezadowolonych z efektów pracy z fleszami, polecamy I odcinek nowego cyklu poświęconego systemowi CLS - creative lighting system.
21 Sie 2014
Paweł Duma
0