lampa błyskowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "lampa błyskowa" w serwisie fotopolis.pl:
Canon Speedlite 470EX-AI to reporterska lampa z funkcją inteligentnego odbicia światła
Canon zaprezentował dziś bardzo ciekawą lampę błyskową. Model Speedlite 470EX-AI został wyposażony w funkcję inteligentnego odbicia światła Auto Intelligent Bounce. Ta technologia automatycznie oblicza odległość i ustawia pozycję głowicy lampy błyskowej, aby uzyskać optymalne oświetlenie obiektu.
26 Lut 2018
Michał Chrzanowski
0
Sony HVL-F60RM - nowa flagowa lampa błyskowa łączy dużą wydajność z zaawansowanymi funkcjami
Jak zapewnia producent, najnowsza, mocna lampa HVL-F60RM zaspokoić ma wszystkie potrzeby coraz liczniejszego grona zawodowych fotografów, którzy przesiadają się na system Sony. Czy okaże się równie dobra, co konkurencyjne Speedlighty?
22 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Quadralite Atlas 600 Pro TTL - kompaktowa głowica z akumulatorem teraz jeszcze wydajniejsza
Znana i lubiana polska marka prezentuje nową głowicę, którą wykorzystamy zarówno w studio jak i w plenerze. Następca modelu Atlas 600 TTL oferuje między innymi krótszy czas przeładowania i większą stabilność temperatury dostarczanego światła.
21 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Emil Biliński: “Coraz częściej zostawiam studyjne lampy błyskowe w domu”
Już w najbliższą sobotę, w warszawskim Studio Bank Emil Biliński poprowadzi warsztaty, na których zademonstruje swój system pracy. Fotografa pytamy o pracę z lampami i o to, czego mogą spodziewać się uczestnicy.
17 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Isolite - nowa technologia pozwoli kontrolować oświetlenie po wykonaniu zdjęcia. Czy nadchodzi rewolucja w pracy z lampami?
Choć rynek fotografii rozwija się w zawrotnym tempie, pod względem pracy ze światłem, od czasu wynalezienie pierwszych lamp błyskowych zmieniło się w zasadzie niewiele. Twórcy systemu Isolite wieszczą rewolucję, prezentując technologię, która pozwoli na regulację oświetlenia już po wykonaniu zdjęcia.
27 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Quadralite Stroboss 60evo - funkcjonalna i niedroga lampa reporterska. Dostępna w wersjach do większości systemów
Ofertę marki Quadralite wzbogaciła nowa lampa błyskowa Stroboss 60evo, która w stosunkowo niskiej cenie oferuje dużą funkcjonalność, m.in. system zdalnego sterowania, wsparcie TTL i HSS, zasilanie akumulatorowe i obracaną głowicę. Co ważne, dostępna jest w wariantach dla niemal każdego systemu.
2 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Fomei Digitalis Pro T - lampa studyjna i plenerowa w jednym
Fotografowie pracujący zarówno w studiu, jak i w plenerze otrzymują kolejną ciekawą propozycję. Oferta czeskiego producenta oświetlenia rozszerzyła się właśnie o lampy Digitalis Pro T, z których dzięki podwójnemu systemowi zasilania skorzystacie także w terenie.
23 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Profoto A1 - możliwości lampy studyjnej w formie Speedlighta
Profoto zaprezentowało najmniejszą lampę ze swojej oferty, która zaskakuje konstrukcją i  funkcjonalnością, ale niestety też ceną.
19 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Rotolight NEO 2 - najbardziej funkcjonalny kompaktowy LED na rynku teraz z możliwościami lampy błyskowej i większą mocą
Oświetlacze Rotolight NEO to bez wątpienia jedne z najbardziej poręcznych i uniwersalnych kompaktowych lamp światła ciągłego na rynku. Usprawnienia drugiej generacji sprawiają, że jeszcze mocniej dystansują się od konkurencji. Otrzymujemy między innymi funkcję błysku HSS i prawie 2 razy większa moc.
7 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Photonicz One - wodoodporna lampa LED z zerowym czasem przeładowania i trybem HSS o pełnej mocy. Czy to dojdzie do skutku?
W ostatnich latach widzieliśmy wiele rewolucyjnych rozwiązań z zakresu oświetlenia. Projekt lampy Photonicz One obiecuje jednak zupełnie nową erę oświetlenia błyskowego za 750 dolarów. Czy to w ogóle możliwe?
5 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0