2019

Wszystkie artykuły z tagiem: "2019" w serwisie fotopolis.pl:
Nadchodzi Lumix S1H - filmowy potwór, którym nagrasz materiały w jakości 6K
Wnętrze kamery, korpus bezlusterkowca - tak w dużym skrócie można by opisać nadchodzący aparat systemu S. Panasonic zaciera kolejne granice pomiędzy profesjonalnym sprzętem wideo, a  filmującymi aparatami.
1 Cze 2019
Maciej Luśtyk
6
Foto Camp 2019 - 4 dni warsztatów, spotkań, plenerów i… imprez z najlepszymi fotografami z branży
Foto Camp to impreza inna niż wszystkie. Niby festiwal, ale zdecydowanie w bardziej otwartej konwencji. Dzięki temu, że wszyscy - uczestnicy, prowadzący i zaproszone gwiazdy - będą przez kilka dni jeść, spać, spotykać się i bawić razem - nie będzie barier typowych dla innych festiwali czy warsztatów. Start 12 czerwca.
31 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Downhill, czyli ile mocy potrzeba, by oświetlić sporty akcji
Jak mocną lampę wybrać? To zależy od wielu czynników. O tym jak skutecznie “błyskać” sport w plenerze opowiada Marcin Woźniak, menadżer marki Quadralite
31 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Zdjęcie Adama Lacha ikoną 30-lecia wolnej Polski
To było do przewidzenia. Symboliczne zdjęcie Adama Lacha - polska prasowa fotografia roku 2017 - wybrane zostało ikoną 30-lecia w konkursie Domu Spotkań z Historią i Press Club Polska.
31 Maj 2019
Maciej Luśtyk
3
Często nakręcasz i zdejmujesz filtry? Alter RFS to coś dla ciebie
Jeśli często pracujesz z filtrami kołowymi z pewnością znasz frustrację związaną z ich nakręcaniem. Alter RFS to nowy pomysł na ich szybki montaż. Tylko czy inni nie zrobili już tego lepiej?
30 Maj 2019
Maciej Luśtyk
2
Check-lista: 7 cech idealnego aparatu do fotografii podwodnej
Naszpikowane technologią, podwodne kompakty przestały być już tylko zabawkami do wakacyjnych zdjęć. Na co więc zwrócić uwagę wybierając aparat do uwieczniania podwodnych głębin?
30 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Cascable 4.0 - najbardziej zaawansowana aplikacja zdalnego sterowania teraz jeszcze lepsza
Cascable to kombajn dla osób, które nie są zachwycone aplikacjami mobilnymi producentów aparatów. Najnowsza wersja wprowadza m.in. wygodny bezprzewodowy tethering, wsparcie dla zewnętrznych dysków, profile najnowszych lustrzanek Nikona i wiele więcej.
29 Maj 2019
Maciej Luśtyk
1
Nadchodzi kolejny cyfrowy Instax. Nowa era aparatów natychmiastowych?
Na brytyjskim profilu marki Instax w serwisie Twitter pojawiła się zapowiedź nowego aparatu natychmiastowego. Według producenta ma to być natychmiastówka “nowej ery”. Czego się spodziewać?
29 Maj 2019
Maciej Luśtyk
0
Nowe promocje Olympus - cashback do 1200 zł na aparaty i obiektywy, specjalna oferta na model E-M1X
Olympus ruszył z nowym cashbackiem na modele E-M10 III, E-M5 II, E-M1 II i obiektywy. Do tego ma ciekawą ofertę dla osób, które zdecydują się oddać stary aparat w rozliczeniu za model E-M1X.
29 Maj 2019
Promocja
0
Połącz rabaty i oszczędź do 1500 zł w ramach nowej promocji na produkty Sony
Jeśli nie załapaliście się na specjalne oferty Sony podczas targów FVF, to jeszcze nic straconego. Do końca weekendu w ramach promocji “Połączenie rabatów”, możecie zakupić sprzęt producenta w dużo niższych cenach.
29 Maj 2019
Promocja
0