ZINK

Wszystkie artykuły z tagiem: "ZINK" w serwisie fotopolis.pl:
Polaroid Mint - aparat natychmiastowy i drukarka już dostępne w Polsce. Znamy cenę
Pod koniec sierpnia Polaroid zaprezentował bardzo ciekawą natychmiastowo-cyfrową hybrydę, której siłą wydawała się prostota konstrukcji i obsługi. Oprócz niej pokazano także przenośną drukarkę. Obydwa urządzenia zadebiutowały właśnie na polskim rynku.
21 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Mint - cyfrowa natychmiastówka bez ekranu i drukarka do smartfona
Polaroid rozszerza ofertę cyfrowych aparatów natychmiastowych o niedrogi, 16-megapikselowy model Mint, który drukuje zdjęcia na wkładach ZINK. Pod tą samą nazwą kryje się także kompaktowa drukarka, która pozwoli szybko wydrukować zdjęcia ze smartfona.
31 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Canon Zoemini - drukuj zdjęcia ze smartfona dzięki kieszonkowej drukarce na wkłady ZINK
Na polski rynek niebawem trafi kieszonkowa drukarka firmy Canon, która kompaktowymi wymiarami i poręcznością zachęcić ma do drukowania zdjęć z urządzeń mobilnych i dzielenia się nimi z przyjaciółmi.
2 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Canon IVY Mini - kieszonkowa drukarka na wkłady ZINK pozwoli drukować zdjęcia ze smartfona
Canon wkracza na rynek podręcznych przenośnych drukarek z modelem IVY, którym pozwoli drukować zdjęcia bezpośrednio ze smartfona i nakładać na nie różnorodne efekty.
20 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Pop - konkurent kwadratowego Instaksa już na polskim rynku
Miłośnicy natychmiastowych wydruków w kwadratowym formacie otrzymują ciekawą alternatywę dla klasycznych polaroidów i wkładów Instax. Polaroid Pop to 20-megapiskelowy kompakt, który także szybko wydrukuje nasze zdjęcia.
22 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Snap+ - aparat natychmiastowy naszych czasów?
CES 2016: Polaroid zaprezentował nową odsłonę pokazanego raptem we wrześniu aparatu cyfrowego Snap, który korzystając z technologii ZINK, pozwala nam szybko, bezpośrednio wydrukować wykonane zdjęcie. Nowy model wprowadza szereg usprawnień, tworząc ciekawą hybrydę cyfrowego kompaktu i aparatu natychmiastowego.
6 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
LifePrint sprawi, że zdjęcia ożyją
Z pewnością doskonałej większości z Was przez głowę przewinęła się kiedyś idea ruchomych zdjęć. Świetny pomysł, ale trudny do wykonania. Twórcy przenośnej drukarki LifePrint mają jednak sposób, aby wprowadzić go w życie. Przynajmniej w pewnym sensie.
18 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Z2300 - cyfrowy instant
Firma Polaroid zaprezentowała nowy aparat cyfrowy Z2300, który umożliwia szybki wydruk zdjęcia jak miało to miejsce w klasycznych Polaroidach. Zdjęcia są rejestrowane za pomocą 10-megapikselowej matrycy, Z2300 oferuje także 3-calowy ekran LCD.
27 Cze 2012
Marcin Falana
0
Polaroid Z340 - jak za dawnych lat
Właściciel marki Polaroid, całkiem słusznie, stara się nawiązać do chlubnej przeszłości. Nowy aparat Polaroid Z340, choć kształtem i stylistyką przypomina stare Polaroidy, wykorzystuje zupełnie inne technologie. To połączenie 14-megapikselowej cyfrówki i bezatramentowej drukarki Zink.
21 Lut 2012
Michal Grzegorczyk
0
Polaroid GL10 - kieszonkowa drukarka
Polaroid wprowadza do sprzedaży kieszonkową drukarkę korzystającą z technologii ZINK. Niewielkie urządzenie może "drukować" na papierze o wymiarach 3 x 4 cale.
27 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0