VSCO

Wszystkie artykuły z tagiem: "VSCO" w serwisie fotopolis.pl:
To koniec pewnej ery. VSCO rezygnuje ze sprzedaży presetów do Lightrooma i ACR
Symulujące wygląd analogowych filmów Presety VSCO miały ogromny wpływ na kształtowanie się trendów wizualnych ostatnich lat i znajdują się w arsenale wielu fotografów. Teraz jednak firma odcina się od swoich korzeni i stawia wyłącznie na rynek mobile.
11 Gru 2018
Maciej Luśtyk
1
Nareszcie jest. Aktualizacja VSCO, na którą długo czekaliśmy
O ważnym uaktualnieniu aplikacji VSCO było wiadomo już od jakiegoś czasu. Jednak dopiero teraz aktualizacja stała się faktem. Wraz z nią otrzymujemy w końcu wsparcie dla RAW. A to nie wszystkie nowości, które dostarcza.
8 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0
VSCO otwiera darmowe studio fotograficzne
Presety i aplikacje VSCO znają już chyba wszyscy. Ale firma, oprócz pomocy w obróbce zdjęć, chce także wspierać rzeczywistą pracę fotografów i uruchamia darmowe, otwarte dla wszystkich studio fotograficzne w Nowym Jorku.
11 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Nowa odsłona VSCO - już niebawem na iOS i Androida
Odświeżony interfejs, możliwość nawigowania gestem oraz przeprojektowany wygląd aplikacji - to tylko kilka nowości, które zostaną wprowadzone wraz z zapowiadaną aktualizacją VSCO.
7 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
Wspieraj przyrodę z VSCO
Zdjęcia przyrodnicze to Wasza pasja? Teraz możecie połączyć przyjemne z pożytecznym. Dochód ze sprzedaży specjalnego presetu zostanie w całości przekazany fundacji WWF.
18 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
VSCO Academy - darmowe lekcje fotografii dla początkujących
Niedawno informowaliśmy Was o powstaniu platformy publicystycznej VSCO Originals. Zgodnie z zapowiedziami pojawiła się sekcja Academy, w ramach której co kilka dni udostępniane są krótkie filmowe poradniki dotyczące różnych aspektów fotografii.
7 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
VSCO Originals - coś więcej niż filtry
Emulacje filmów oferowane przez VSCO w krótkim czasie wzięły szturmem świat fotografii. Jednak ambicje twórców są znacznie większe. Właśnie uruchomili platformę, na której prezentowane będą ciekawe, oryginalne projekty i treści dotyczące fotografii, ale nie tylko.
16 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Presety VSCO za pół ceny z okazji 4 urodzin
W ciągu 4 lat istnienia emulacje filmów oferowane przez VSCO wzięły szturmem świat fotografii. Powszechnie używają ich profesjonalni fotografowie, a aplikacja mobilna stała się podstawowym narzędziem do obróbki dla osób robiących zdjęcia smartfonami. Teraz wszystkie paczki z presetami oferowane przez firmę możecie nabyć za pół ceny.
26 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0