Pięciobój Fotograficzny

Wszystkie artykuły z tagiem: "Pięciobój Fotograficzny" w serwisie fotopolis.pl:
5-bój fotopolis.pl - wyniki II rundy
W dniu wczorajszym odbyły się obrady jury 5-boju fotopolis.pl. Stanęliśmy przed trudnym zadaniem wybrania najlepszych prac. Z jednodniowym opóźnieniem spowodowanym problemami technicznymi prezentujemy wyniki II rundy. Jej tematem był "Mój Pupil".
1 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda III: Landszaft
Z jednodniowym opóźnieniem rusza trzecia runda tegorocznej edycji Fotograficznego 5-boju fotopolis.pl. Tematem tej rundy jest "Landszaft". Do 20 września czekamy na wasze interpretacje tematu. Na najlepszych czekają cenne nagrody. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i opisem III rundy.
26 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl - wyniki I rundy
Po naradach jury wybraliśmy laureatów pierwszej rundy 5-boju fotopolis.pl. Kategoria "Portret rodzinny", choć pozornie łatwa, okazała się trudna. Oczekiwaliśmy zdjęć łamiących stereotypy, a otrzymaliśmy dużo takich, które je tylko potwierdzają.
30 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda II: Mój pupil
5-bój 09 Ruszamy z drugą rundą tegorocznej edycji Fotograficznego 5-boju fotopolis.pl. Tematem tego etapu jest "Mój pupil". Od dzisiaj do 20 sierpnia będziemy czekali na Wasze przewrotne interpretacje tego tematu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, między innymi lustrzanka Olympus E-450 i oczywiście punkty do Grand Prix. Zapraszamy do przeczytania opisu tematu i regulaminu tej rundy.
25 Lip 2009
Marta Majewska
0
Rusza 5-bój fotograficzny fotopolis.pl 2009
Rusza kolejna edycja corocznego konkursu fotograficznego. W tym roku znowu będziecie mieli okazję zdobywać atrakcyjne nagrody podczas pięciu rund oraz walczyć o tytuł najlepszego fotografa i nagrodę główną o łącznej wartości ponad 18 000 zł.
15 Cze 2009
Michał Sułkiewicz
0
"Gest" Michała Bojary w Space Gallery na Miesiącu Fotografii w Krakowie
MFK 09. Zapraszamy do krakowskiej Space Gallery - Galerii Sztuki Współczesnej na wernisaż wystawy "Gest" autorstwa Michała Bojary, laureata Grand Prix ubiegłorocznego Pięcioboju Fotograficznego. Będzie to jedna z wystaw towarzyszących na Miesiącu Fotografii w Krakowie. Wernisaż jutro, o godzinie 18:00.
15 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Wystawa laureatów Pięcioboju fotograficznego fotopolis.pl otwarta!
W ostatnią sobotę w plenerowej Galerii Jabłkowskich otwarta została wystawa laureatów Pięcioboju fotograficznego fotopolis.pl. Na podwórku przy Chmielnej 21 w Warszawie można oglądać najlepsze zdjęcia nadesłane na nasz konkurs. Wernisaż uświetniło trio jazzowe.
15 Gru 2008
Michał Sułkiewicz
0
Pięciobój Fotograficzny 2008 - wystawa laureatów konkursu Fotopolis.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników Fotopolis.pl na uroczyste otwarcie wystawy "Pięcioboju Fotograficznego 2008". W Galerii Jabłkowskich w Warszawie zaprezentujemy najciekawsze fotografie nagrodzone w każdej z pięciu kolejnych rund naszego konkursu. Wernisaż już w sobotę, 13 grudnia o godzinie 16. Do zobaczenia!
10 Gru 2008
ms
0
Pięciobój fotograficzny - wyniki V rundy
Ogłaszamy wyniki V rundy - ostatniego etapu "Pięcioboju fotograficznego". Kto po 5-miesięcznej walce uzbierał największą liczbę punktów i zgarnął nagrody Grand Prix, informujemy w artykule.
27 Paź 2008
Marta Sinior
0
V runda "Pięcioboju fotograficznego" - do 15 października
Przypominamy o zbliżającym się terminie nadsyłania zdjęć na 5. rundę "Pięcioboju fotograficznego" organizowanego przez nasz magazyn. To ostatni etap, w którym można zdobyć atrakcyjne nagrody oraz punkty w konkursie. Na fotografie czekamy do końca jutrzejszego dnia, 15 października 2008 roku.
14 Paź 2008
Marta Sinior
0