Pięciobój Fotograficzny

Wszystkie artykuły z tagiem: "Pięciobój Fotograficzny" w serwisie fotopolis.pl:
5-bój fotopolis.pl, runda III: Szybkość
Wczoraj o północy minął ostateczny termin nadsyłania prac w II rundzie pięcioboju fotopolis.pl, a już dziś ruszamy z kolejną rundą, której tematem jest "Szybkość". Do zdobycia m.in. tablet Wacom, dysk iOmega, światłomierz Sekonic, profesjonalne powiększenia w technologii Epson DigiGraphie oraz kurs Photoshopa. Przypominamy, że cały czas walczycie o warte 20 000 zł Grand Prix! Na Wasze prace czekamy do końca września.
1 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2010 - wyniki I rundy
Dziś ocenialiśmy prace, które nadesłaliście w I rundzie tegorocznego pięcioboju fotopolis.pl. Jury było zgodne w wyborze nagrodzonych prac w kategorii "Odwaga". Zobaczcie kto wygrał i weźcie udział w kolejnej rundzie!
3 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda II: Siła
Dziś rusza druga runda tegorocznego pięcioboju fotopolis.pl, której tematem jest "Siła". Czekamy na niebanalne interpretacje tematu. Konkursowe prace możecie przesyłać do 31 sierpnia 2010. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody: indywidualny kurs portretu z wykładowcą Akademii Fotografii, drukarka Epson, Pocket Wizard, iPod touch czy kurs Photoshopa w AF. I oczywiście punkty w walce o warte 20 000 zł Grand Prix. Gorąco zachęcamy do udziału!
1 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
Rusza 5-bój fotograficzny fotopolis.pl 2010
Z ogromną przyjemnością pragniemy zainaugurować kolejną edycję 5-boju fotograficznego fotopolis.pl - naszego konkursu skierowanego do wszystkich pasjonatów fotografii, bez względu na stopień ich zaawansowania. W tym roku zainspirowaliśmy się igrzyskami olimpijskimi, dlatego wybrane przez nas tematy nawiązują do nich. Pula nagród w konkursie przekracza 50 000 zł!
8 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Marka Kurzoka w Krakowie
Zapraszamy na otwarcie wystawy laureata Grand Prix zeszłorocznego "Pięcioboju fotograficznego" Fotopolis.pl - Marka Kurzoka. W Krakowie autor zaprezentuje głównie zainpirowane horrorem prace. Wernisaż w piątek, 14 maja o godz. 18:00 w krakowskiej Galerii Anima Art.
6 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Pięciobój fotopolis.pl rozstrzygnięty!
Znamy już wyniki V rundy pięcioboju fotopolis.pl, której tematem było "Zdjęcie do Szuflady". Jednocześnie wyłoniliśmy zwycięzcę naszego konkursu. Grand Prix Pięcioboju Fotograficznego 2009 otrzymał Marek Kurzok, zdobywając 20 punktów. Gratulujemy!
26 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl - wyniki IV rundy
Ogłaszamy wyniki IV rundy 5-boju fotopolis.pl. Jury było wyjątkowo zgodne i jednogłośnie wybrało zwycięzcę. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich nagrodzonych zdjęć.
6 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl - wyniki III rundy
Znamy już wyniki III rundy 5-boju fotopolis.pl, której tematem był "Landszaft". Chociaż na konkurs nadeszło dużo dobrych zdjęć - nie mieliśmy problemu z wyborem najlepszych.
27 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda V: Zdjęcie do szuflady
Dziś rusza piąta runda tegorocznej edycji Fotograficznego 5-boju fotopolis.pl. Jej tematem jest "Zdjęcie do szuflady". Swoje prace można przesyłać do 20 listopada. Na zwycięzców czekają cenne nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix. Zachęcamy do zapoznania się z opisem V rundy i nadsyłania swoich zdjęć. Jednocześnie chcielibyśmy wszystkich przeprosić za opóźnienie w publikacji wyników III rundy. Spowodowane było ono ogromem pracy przy fotopolisEXPO. Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Wyniki III...
26 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda IV: Kartka z Wakacji
Dziś rusza czwarta runda tegorocznej edycji Fotograficznego 5-boju fotopolis.pl. Jej tematem jest "Kartka z Wakacji". Swoje prace można przesyłać do 20 października. Na zwycięzców czekają cenne nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix. Zachęcamy do zapoznania się z opisem IV rundy i nadsyłania swoich zdjęć.
25 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0