Pięciobój Fotograficzny

Wszystkie artykuły z tagiem: "Pięciobój Fotograficzny" w serwisie fotopolis.pl:
5-bój fotopolis.pl - ceremonia wręczenia nagród
Wczoraj wieczorem wręczyliśmy nagrody w jubileuszowym 5-boju fotopolis.pl. Wśród naszych gości nie mogło zabraknąć laureatki Grand Prix - Izabeli Urbaniak.
1 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2011 rozstrzygnięty!
Znamy już zwycięzców V rundy jubileuszowego pięcioboju fotopolis.pl. Tym samym okazało się, kto został zdobywcą Grand Prix. Szczegóły w naszym artykule.
28 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2011 - wyniki IV rundy
Dziś poznaliśmy wyniki czwartej - przedostatniej w tym roku - rundy jubileuszowego pięcioboju fotopolis.pl. Zobaczcie kogo postanowiliśmy nagrodzić za interpretację przykazania "Nie kradnij"!
19 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda V: Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
Dziś ruszamy z piątą rundą 5-boju fotopolis.pl. To już ostatnia szansa, żeby wziąć udział w jubileuszowej edycji naszego konkursu. Na Wasze prace czekamy do 25 września. Nie przegapcie okazji do wygrania cennych nagród i możliwości zdobycia punktów w walce o Grand Prix!
5 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2011 - wyniki III rundy
Z lekkim opóźnieniem, za które przepraszamy, przedstawiamy wyniki trzeciej rundy jubileuszowej edycji pięcioboju fotopolis.pl. Sprawdźcie, czyja interpretacja przykazania "Nie cudzołóż" była najbardziej trafna według jury.
25 Sie 2011
Patryk Wiśniewski
0
5-bój fotopolis.pl, runda IV: Nie kradnij
Ruszamy z czwartą, przedostatnią rundą jubileuszowego 5-boju fotopolis.pl. Tym razem temat brzmi "Nie kradnij". Jak zwykle mamy nadzieję na ciekawe, nieszablonowe interpretacje. Na prace czekamy do 4 września 2011. Do zwycięzców trafią cenne nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix!
16 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
5-bój fotopolis.pl 2011 - wyniki II rundy
Z małym opóźnieniem, za które przepraszamy, prezentujemy wyniki drugiej rundy jubileuszowego pięcioboju fotopolis.pl. Sprawdźcie, kto najlepiej zinterpretował przykazanie "Czcij ojca swego i matkę swoją".
9 Sie 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda III: Nie cudzołóż
Dziś rozpoczynamy trzecią rundę jubileuszowego 5-boju fotopolis.pl. Jej temat - "Nie cudzołóż" - może budzić wyjątkowe kontrowersje. Na Wasze prace, podejmujące ten niełatwy temat, czekamy do 14 sierpnia 2011. Do zwycięzców trafią cenne nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix!
25 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2011 - wyniki I rundy
Dziś poznaliśmy zwycięzców I rundy jubileuszowej edycji naszego wieloboju. Zobaczcie nagrodzone prace i poznajcie nazwiska zwycięzców!
5 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda II: Czcij ojca swego i matkę swoją
Wczoraj zakończyła się I runda 5-boju fotopolis.pl, a już dziś ruszamy z II rundą. Jej tematem jest czwarte przykazanie Dekalogu: "Czcij ojca swego i matkę swoją". Na Wasze zdjęcia czekamy do 24 lipca 2011. Zwycięzca tej rundy otrzyma cyfrową lustrzankę Canona! Przypominamy, że walczycie również o inne cenne nagrody oraz punkty, które przybliżą Was do zdobycia Grand Prix.
4 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0