akcesoria fotograficzne

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcesoria fotograficzne" w serwisie fotopolis.pl:
Nowe akcesoria w ofercie Rotolight
Markę Rotolight znamy głównie za sprawą funkcjonalnych oświetlaczy LED. Teraz oferta producenta rozszerza się o dodatkowe akcesoria, które ułatwią pracę ze światłem ciągłym.
4 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Trilens - 3 obiektywy zawsze pod ręką
Większość zleceń wymaga od nas żonglowania obiektywami. Z nowym uchwytem firmy Frii Design ma być to znacznie prostsze.
24 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Rotolight AEOS - mocny i wszechstronny oświetlacz LED z trybem błysku HSS
Lampy Rotolight to jedne z najlepiej zaprojektowanych oświetlaczy na rynku. Nowy model AEOS do przesiadki na system LED-owy przekonać ma nawet fotografów pracujących ze światłem błyskowym.
24 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Photo Pod - gdy parasol to za mało
Raptem w zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o Nubrelli - innowacyjnej parasolce na fotografów. Firma Under The Weather poszła jednak o krok dalej i oferuje przenośny, wodoodporny namiot, który miałby pomóc podczas pracy w terenie.
18 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
1
Nubrella to innowacyjna „parasolka“ dla fotografa
Nubrella to „rozwiązanie, które skutecznie ochroni nas i nasz aparat podczas fotografowania w deszczu“ - zapewnia producent. Wszystko dzięki specjalnej konstrukcji, która pozawala na bezproblemowe fotografowanie w trudnych warunkach pogodowych.
14 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
8
Edelkrone SliderPlus X i Motion Kit - spełnienie snów użytkowników sliderów
Programowalne głowice w świecie sliderów to nic nowego. Zestaw firmy Edelkrone, wyposażony m.in w system kontroli pierścienia ostrości obiektywów, ma jednak w tym segmencie wyznaczać zupełnie nowy standard.
12 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Digital Sputnik Voyager - czy nadchodzi rewolucja na rynku oświetlaczy LED?
Wśród filmowców i fotografów dużą popularnością cieszą się przenośne, wszechstronne oświetlacze LED. Na tym rynku namieszać chce firma Digital Sputnik, której nowa seria niedrogich lamp odmienić ma to, jak patrzymy na tego rodzaju sprzęt.
12 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Canon zaprezentował własną linię odzieży i akcesoriów
Jeżeli jesteście na tyle przywiązani do swoich aparatów, by reklamować producenta swoim ubraniem, mamy dla Was dobrą wiadomość. Canon wprowadził do sprzedaży własną kolekcję odzieży.
24 Mar 2017
Maciej Luśtyk
2
Rotolight ANOVA Pro - uniwersalne oświetlenie LED z trybem HSS. Nowy standard?
Na polskim rynku pojawiła się profesjonalna lampa LED Rotolight ANOVA Pro, która dzięki niespotykanej uniwersalności sprawdzi się zarówno podczas pracy w studio jak i w plenerze oraz podczas filmowania.
17 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Moshi Arcus - funkcjonalny plecak dla fotografów podróżniczych i nie tylko
Na rynku nie brakuje plecaków fotograficznych, czasem trudno jednak znaleźć odpowiedni model, który byłby także wygodnym i funkcjonalnym akcesorium wyprawowym. Właśnie w takim celu powstał nowy plecak firmy Moshi.
11 Sty 2017
Maciej Luśtyk
1