akcesoria fotograficzne

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcesoria fotograficzne" w serwisie fotopolis.pl:
WD My Book Duo - biurkowe 20 TB z macierzą RAID
Nie każdy, kto pracuje z dużą ilością zdjęć, lub filmów, musi od razu inwestować w stacje NAS. Dla tych, dla których liczy się przede wszystkim miejsce i bezpieczeństwo WD proponuje zewnętrzne dyski My Book Duo, pracujące w systemie RAID.
23 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Quadralite Parrot - filtry do lamp błyskowych na każdą okazję
Marka Quadralite stale rozszerza gamę akcesoriów. Po niedawnej premierze ciekawych oświetlaczy LED przyszła pora na coś dla fanów strobingu. Quadralite Parrot to zestaw 30 filtrów, które pozwolą swobodnie modyfikować światło lamp reporterskich.
21 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Genesis URSA - nowa seria funkcjonalnych i przystępnych cenowo toreb fotograficznych
Marka Genesis rozszerza swoją ofertę o linię toreb fotograficznych Ursa, w której skład wchodzą 3 modele o różnych rozmiarach i przeznaczeniu.
3 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Genesis Denali - wszechstronny i niedrogi plecak dla fotografów podróżniczych
Na rynku na pewno nie brakuje ciekawych toreb i plecaków fotograficznych. Wcale nie tak łatwo znaleźć jednak produkt, który jest funkcjonalny, a zarazem niedrogi. Właśnie dlatego powstał Genesis Denali.
20 Lip 2017
Maciej Luśtyk
2
Nowe akcesoria w ofercie Rotolight
Markę Rotolight znamy głównie za sprawą funkcjonalnych oświetlaczy LED. Teraz oferta producenta rozszerza się o dodatkowe akcesoria, które ułatwią pracę ze światłem ciągłym.
4 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Trilens - 3 obiektywy zawsze pod ręką
Większość zleceń wymaga od nas żonglowania obiektywami. Z nowym uchwytem firmy Frii Design ma być to znacznie prostsze.
24 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Rotolight AEOS - mocny i wszechstronny oświetlacz LED z trybem błysku HSS
Lampy Rotolight to jedne z najlepiej zaprojektowanych oświetlaczy na rynku. Nowy model AEOS do przesiadki na system LED-owy przekonać ma nawet fotografów pracujących ze światłem błyskowym.
24 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Photo Pod - gdy parasol to za mało
Raptem w zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o Nubrelli - innowacyjnej parasolce na fotografów. Firma Under The Weather poszła jednak o krok dalej i oferuje przenośny, wodoodporny namiot, który miałby pomóc podczas pracy w terenie.
18 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
1
Nubrella to innowacyjna „parasolka“ dla fotografa
Nubrella to „rozwiązanie, które skutecznie ochroni nas i nasz aparat podczas fotografowania w deszczu“ - zapewnia producent. Wszystko dzięki specjalnej konstrukcji, która pozawala na bezproblemowe fotografowanie w trudnych warunkach pogodowych.
14 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
8
Edelkrone SliderPlus X i Motion Kit - spełnienie snów użytkowników sliderów
Programowalne głowice w świecie sliderów to nic nowego. Zestaw firmy Edelkrone, wyposażony m.in w system kontroli pierścienia ostrości obiektywów, ma jednak w tym segmencie wyznaczać zupełnie nowy standard.
12 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0