akcesoria fotograficzne

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcesoria fotograficzne" w serwisie fotopolis.pl:
Moshi Arcus - funkcjonalny plecak dla fotografów podróżniczych i nie tylko
Na rynku nie brakuje plecaków fotograficznych, czasem trudno jednak znaleźć odpowiedni model, który byłby także wygodnym i funkcjonalnym akcesorium wyprawowym. Właśnie w takim celu powstał nowy plecak firmy Moshi.
11 Sty 2017
Maciej Luśtyk
1
Yongnuo wkracza na rynek fotografii mobilnej
Mimo wzbudzających wiele kontrowersji obiektywów, firma Yonguno nie zwalnia tempa i kontynuuje ekspansję na rynku optyki. Tym razem mobilnej. W sprzedaży pojawiły się konwertery przeznaczone do modeli iPhone 6/6s i iPhone 6 Plus/6s Plus
27 Gru 2016
Maciej Luśtyk
1
STC Astro-Multispectra Clip Filter - nowe rozwiązanie dla astrofotografów
Zanieczyszczenie świetlne to zmora wszystkich osób zajmujących się astrofotografią. Z tym filtrem będziecie jednak mogli się go w znacznym stopniu pozbyć, a do tego możecie z niego korzystać z dowolnym obiektywem.
23 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Smart Slider ATOM - lekka jazda na każdą okazję
Choć różnego rodzaju sliderów na rynku nie brakuje, wcale nie tak łatwo znaleźć jakościową, a przy tym kompaktową konstrukcję w przystępnej cenie. Ciekawą propozycję w tym segmencie ma włoska firma Smart System.
22 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
PureNight - ten filtr ułatwi Wam tworzenie astrofotografii
Astrofotografia to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Za pomocą nowych filtrów uzyskanie ciekawych efektów może jednak stać się nieco łatwiejsze.
15 Gru 2016
Maciej Luśtyk
1
Rotolight NEO - test lampy LED
Na polski rynek wkraczają produkty marki Rotolight, a wśród nich poręczny LED-owy oświetlacz Rotolight Neo. Według zapewnień producenta, ma on wyznaczać nowe standardy w branży. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest.
13 Gru 2016
Maciej Luśtyk
1
Syrp Super Dark - wysokiej jakości regulowany filtr ND, który obniży ekspozycję od 5 do 10 EV
Filtry szare o zmiennej gęstości zwykle nie są polecane przez profesjonalnych fotografów, gdyż często przy ich użyciu na zdjęciach mogą pojawić się niepożądane efekty. Syrp Super Dark oferować w tym temacie zupełnie nową jakość.
13 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Langly Messenger Tote i Crossbody - stylowe torby do pracy i na co dzień
Producent stylowych i funkcjonalnych plecaków i akcesoriów fotograficznych zaprezentował swoje pierwsze torby. Modele Messenger Tote i Crossbody mają okazać się wygodne zarówno podczas przenoszenia sprzętu jak i podczas codziennych zmagań.
5 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
GekkoGum - i mocowania do kamer sportowych stają się zbędne
Kamery sportowe i smartfony zmieniły to jak filmujemy codzienne wydarzenia i wyczyny sportowe. Ich użyteczność ogranicza jednak konieczność posiadania różnego rodzaju mocowań. Dzięki nowo opracowanemu materiałowi GekkoGum mają one stać się zbędne.
21 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Flash Porter - terenowy backup na jaki czekaliśmy
Producenci dysków oferują wiele modeli, które z założenia mają służyć pracy w terenie. W praktyce ciągle brakuje kompleksowego rozwiązania, które z całego procesu pozwoliłoby wyłączyć komputer. Lukę tę ma zamiar zapełnić Flash Porter.
18 Paź 2016
Maciej Luśtyk
1