Camera RAW

Wszystkie artykuły z tagiem: "Camera RAW" w serwisie fotopolis.pl:
Wpadka Adobe - ostatnia aktualizacja ACR i Lightrooma do poprawki
Koncern Adobe właśnie zaliczył wpadkę. Aktualizacja Adobe Camera RAW i Adobe Lightrooma, o której pisaliśmy w piątek po kilkunastu godzinach zniknęła z serwerów firmy. Okazało się, że zawiera poważne błędy. Producent zaleca jej odinstalowanie i używanie poprzedniej wersji.
17 Mar 2008
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 1.4 i Adobe Camera RAW 4.4 - uaktualnienia
Firma Adobe przygotowała aktualizację popularnej wywoływarki RAW-ów. Update najbardziej zainteresuje użytkowników aparatów, które miały swoje premiery podczas targów CES i PMA. Dotychczasowi użytkownicy mogą bezpłatnie pobrać uaktualnienie ze strony producenta.
14 Mar 2008
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 1.3 i Adobe Camera RAW 4.3 - uaktualnienia
Dzisiejsza aktualizacja najbardziej ucieszy użytkowników nowych aparatów, które do tej pory nie współpracowały z oprogramowaniem Adobe. Od dziś będzie można konwertować pliki RAW z modeli, które miały swoją premierę w ostatnich tygodniach.
16 Lis 2007
Michał Sułkiewicz
0
Jak uratować zdjęcie część 10 - Photoshop Elements bez tajemnic
Jak często przystępując do obróbki zdjęcia gubimy się w szeregach różnorakich opcji, narzędzi, trybów pracy? Jeśli większość czasu spędzamy aktywnie fotografując, nie ma w tym nic dziwnego. W dzisiejszym odcinku naszego poradnika rozbierzemy Photoshop Elements 4.0-3.0 na czynniki pierwsze.
10 Gru 2005
Michał Sułkiewicz
0