Camera RAW

Wszystkie artykuły z tagiem: "Camera RAW" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom 2.3 i Camera RAW 5.3 - wersje ostateczne
Adobe opublikowało ostateczne wersje aktualizacji Lightrooma i Camera RAW. Wcześnej były one dostępne w postaci tak zwanych "release candidate". Zmiany w oprogramowaniu są dokładnie takie, jak zapowiadano wcześniej: dodano obsługę Nikona D3X i Olympusa E-30 oraz poprawiono kilka błędów w funkcjonowaniu Lightrooma.
4 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 2.3 i Camera RAW 5.3
Pojawiły się aktualizacje programu Adobe Lightroom (do wersji 2.3) i modułu Camera RAW (do wersji 5.3). Obydwie aktualizacje to tak zwane "release candidate", czyli wstępnie przetestowane wersje, które teraz będą sprawdzane przez wszystkich, którzy zdecydują się na ich ściągnięcie. Aktualizacje przede wszystkim rozszerzają listę obsługiwanych modeli o najnowsze lustrzanki.
23 Sty 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW i DNG Converter w wersji 5.2 - obsługa kolejnych aparatów
Użytkownicy Photoshopa CS4 mogą pobrać z Internetu kolejną wersję modułu ACR. Dzięki niej program zyska nieco na funkcjonalności i będzie w nim można obrabiać RAW-y z kolejnych kilku modeli aparatów. Przy okazji Adobe zapowiedziało na grudzień pojawienie się aktualizacji Lightrooma do wersji 2.2.
25 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 2.1 i Camera RAW 5.1 - oczekiwane zmiany
Firma Adobe zrealizowała swoje zapowiedzi z ubiegłego tygodnia i przygotowała dla użytkowników programu Photoshop CS4 plug-in Camera RAW w wersji 5.1 obsługujący te same aparaty co wersja 4.6 dla Photoshopa CS3 opublikowana kilkanaście dni temu. Jedyne zmiany w Adobe Lightroom 2.1 dotyczą rozszerzenia listy obsługiwanych aparatów o te same modele.
22 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Photoshop CS4 od teraz z Camera Raw 5
Firma Adobe poinformowała o nowej wersji plug-inu Camera Raw - oznaczonej numerem 5. Od dziś będzie ona dostarczana razem z Photoshopem CS4. Zaktualizowana wtyczka do wywoływania RAW-ów ma kilka nowych funkcji. Co ciekawe, nie obsługuje wszystkich aparatów, które obsługiwała wersja 4.6.
16 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 4.6 - wersja ostateczna
Adobe opublikował ostateczną wersję plug-inu Camera RAW oznaczoną numerem 4.6. W stosunku do wersji "beta" rozszerzeniu uległa lista obsługiwanych aparatów - aż do 15 modeli. Najnowszą wersję popularnej wywoływarki RAW-ów można już pobrać ze strony firmy Adobe.
13 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 4,6 - wersja beta
Adobe zaprezentowało aktualizację wtyczki do wywoływania plików RAW - Camera RAW 4,6 beta. Najnowsza wersja, współpracująca z Adobe CS3, rozszerza listę obsługiwanych aparatów o Nikony D700, D90, Coolpix P6000 i Fujifilm FinePix IS Pro.
19 Wrz 2008
Marcin Falana
0
Nowe aparaty wspierane przez Aperture 2 i iPhoto '08
Apple opublikowało wczoraj uaktualnienie Digital Camera RAW Compatibility do wersji 2.2 rozszerzające gamę modeli aparatów, których pliki RAW są wspierana przez aplikację Aperture 2 i iPhoto '08. Obecność niektórych modeli może być zaskakując, a nie są to premiery ostatnich tygodni.
18 Wrz 2008
Michał Sułkiewicz
0
Adobe Camera RAW i DNG Converter - wersja 4.5 na próbę
Firma Adobe opublikowała aktualizację programów Camera Raw i DNG Converter do wersji 4.5. Nie jest to jednak premiera ostatecznej wersji tych aktualizacji - na stronę internetową Adobe trafiła bowiem wersja Release Candidate, czyli ostatnia edycja testowa. Użytkownicy, którzy zdecydują się na jej ściągnięcie staną się jej testerami. Aktualizacja nie jest duża - rozszerza listę obsługiwanych aparatów o Olympusy E-420 i E-520.
26 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 1.4.1 i Camera RAW 4.4.1 - poprawiona aktualizacja
Adobe po blisko miesiącu pracy nad wadliwą aktualizacją Lightrooma i Camera RAW opublikowało prawidłowo działającą wersję. Producent zapewnia, że usunął wszystkie wykryte nieprawidłowości.
11 Kwi 2008
Michal Grzegorczyk
0