Camera RAW

Wszystkie artykuły z tagiem: "Camera RAW" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Camera RAW i DNG Converter - wersja 6.1
Koncern Adobe opublikował ostateczne wersje aktualizacji dwóch wtyczek - Camera RAW i DNG Converter - do wersji 6.1. W stosunku do wersji "release candidates" nie pojawiły się żadne nowe zmiany - oprogramowanie wprowadza wsparcie dla tych samych aparatów oraz dodaje znaną z pakietu Photoshop CS5 funkcję "Lens correction".
2 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW i DNG Converter - wersja 6.1 RC
Adobe zaktualizowało dwie wtyczki - Camera RAW i DNG Converter - do wersji 6.1. Są to tak zwane "release candidates", co oznacza, że ich funkcjonowanie nie zostało w pełni przetestowane - zrobią to teraz użytkownicy. Aktualizacja wydłuża listę obsługiwanych aparatów o kilka nowych modeli oraz usuwa zauważone błędy.
14 Maj 2010
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 2.7, Camera RAW i DNG Converter 5.7
Koncern Adobe opublikował ostateczne wersje aktualizacji programu Lightroom (do wersji 2.7) oraz wtyczek Camera RAW i DNG Converter (do wersji 5.7). Lista zmian nie uległa zmianom w stosunku do opublikowanych kilkanaście dni temu wersji "release candidates".
21 Kwi 2010
Michal Grzegorczyk
0
Adobe aktualizuje Lightrooma, Camera RAW i DNG Converter
Koncern Adobe opublikował aktualizację programu Lightroom (do wersji 2.7) oraz wtyczek Camera RAW i DNG Converter (do wersji 5.7). Wszystkie są tak zwanymi "release candidates", a to oznacza, że nie zostały w pełni sprawdzone i mogą jeszcze zawierać błędy.
6 Kwi 2010
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW i DNG Converter - wersja 5.6
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji dwóch wtyczek: Camera RAW i DNG Converter do wersji 5.6. Przypominamy, że od kilku tygodni dostępne były wersje "release candidates", a dziś pojawiły się finalne. Aktualizacja wydłuża listę obsługiwanych aparatów o modele wymienione w wersji RC oraz dodatkowo - Canon EOS 1D Mark IVi.
18 Gru 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW i DNG Converter - wersja 5.6 RC
Adobe opublikowało aktualizację dwóch wtyczek: Camera RAW i DNG Converter do wersji 5.6. Są to tak zwane "release candidates", co oznacza, że ich funkcjonowanie nie zostało w pełni przetestowane - zrobią to teraz użytkownicy. Aktualizacja wydłuża listę obsługiwanych aparatów o modele z ostatnich tygodni.
19 Lis 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW i DNG Converter - wersja 5.5
Firma Adobe udostępniła aktualizacje Camera RAW i DNG Converter. Nowe wersje 5.5 zakończyły swój żywot jako "release candidates" i są teraz pełnoprawnymi update'ami. Rozszerzają listę obsługiwanych aparatów o ostatnio pokazane modele, a także wprowadzają kilka poprawek.
15 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW i DNG Converter - wersja 5.5 na próbę
Firma Adobe udostępniła aktualizacje Camera RAW i DNG Converter. Nowe wersje 5.5 to tak zwane "release candidates", czyli wtyczki wstępnie sprawdzone, ale wymagające dalszych testów przez szersze grono użytkowników. Aktualizacja rozszerza listę obsługiwanych aparatów o ostatnio pokazane modele, a także wprowadza kilka poprawek.
20 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 2.4 oraz Camera RAW 5.4
Firma Adobe oficjalnie zaprezentowała aktualizacje programu Lightroom 2 i wtyczki Camera RAW. W stosunku do wersji "release candidate" zmianiła się lista nowo-obsługiwanych aparatów: pojawiło się wsparcie dla nowych lustrzanek Sony oraz Pentaksa K-7. Aktualizacja Lightrooma 2 dodatkowo usuwa kilka zauważonych błędów.
24 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW i DNG Converter - wersja 5.4 na próbę
Firma Adobe opublikowała nowe wersje Adobe Camera RAW i DNG Convertera. Obydwie wtyczki dostępne są jako tzw. release candidate, czyli wersje wstępnie przetestowane, oddane użytkownikom do ostatecznego sprawdzenia. Zmiany w nowej wersji wiążą się z powiększeniem listy obsługiwanych aparatow.
22 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0