Camera RAW

Wszystkie artykuły z tagiem: "Camera RAW" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom 3.6 i Camera RAW 6.6 - wersje "Release Candidate"
{COP|Adobe opublikowało aktualizację programu Lightroom do wersji 3.6 i wtyczki Camera RAW do wersji 6.6. Są to tak zwane "Release Candidates", czyli wersje, które nie zostały jeszcze w pełni przetestowane i mogą zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez obydwa programy.
9 Lis 2011
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 3.5 i Camera RAW 6.5 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji programu Lightroom do numeru 3.5 i wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 6.5. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów - ich lista została wydłużona w stosunku do wersji "Release Candidate" opublikowanej kilka tygodni wcześniej.
29 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 3.5 i Camera RAW 6.5 - wersje "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację programu Lightroom do wersji 3.5 i wtyczki Camera RAW do wersji 6.5. Są to tak zwane "Release Candidates", czyli wersje, które nie zostały jeszcze w pełni przetestowane i mogą zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez obydwa programy.
25 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 3.4.1 i Camera RAW 6.4.1 - usunięcie błędu
Firma Adobe opublikowała aktualizację programu Lightroom do wersji 3.4.1 i Camera RAW do wersji 6.4.1. Aktualizacja usuwa zauważony kilka dni temu błąd związany z zapisem plików JPEG.
25 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 3.4 i Camera RAW 6.4 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji programu Lightroom do wersji 3.4 i wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 6.4. Najnowsza wersja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów - ich lista została wydłużona w stosunku do wersji "Release Candidate" opublikowanej kilka tygodni wcześniej.
27 Kwi 2011
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 3.4 i Camera RAW 6.4 - wersje "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację programu Lightroom do wersji 3.4 i wtyczki Camera RAW do wersji 6.4. Są to tak zwane "Release Candidates", czyli wersje, które nie zostały jeszcze w pełni przetestowane i mogą zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez obydwa programy.
11 Mar 2011
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 3.3 i Camera RAW 6.3 - wersje końcowe
{COP|Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji programu Lightroom do wersji 3.3 i wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 6.3. Najnowsza wersja zapewnia wsparcie dla kolejnych piętnastu aparatów.
7 Gru 2010
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 3.3 i Camera RAW 6.3 - wersje "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację programu Lightroom do wersji 3.3 i wtyczki Camera RAW do wersji 6.3. Są to tak zwane "Release Candidates", czyli wersje, które nie zostały jeszcze w pełni przetestowane i mogą zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez obydwa programy.
27 Paź 2010
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 3.2 i Camera RAW 6.2 - wersje końcowe
Adobe wypuściło ostateczną wersję aktualizacji programu Lightroom do wersji 3.2 i wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 6.2. Najnowsza wersja zapewnia wsparcie dla kolejnych 16 aparatów, w tym Canona 60D i Sony Nex-5.
31 Sie 2010
Marcin Falana
0
Adobe Lightroom 3.2 i Camera RAW 6.2 - wersje "Release Candidate"
{COP|Adobe opublikowało aktualizację programu Lightroom do wersji 3.2 i wtyczki Camera RAW do wersji 6.2. Są to tak zwane "Release Candidate", czyli wersje, które nie zostały jeszcze w pełni przetestowane i mogą zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez obydwa programy.
9 Sie 2010
Michal Grzegorczyk
0