Camera RAW

Wszystkie artykuły z tagiem: "Camera RAW" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Camera RAW 8.6 i DNG Converter 8.6  - wersja "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację wtyczki Camera RAW i DNG Converter do wersji 8.6. Jest to tak zwana wersja "Release Candidates", czyli taka, która nie została jeszcze w pełni przetestowana i może zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez wtyczkę.
18 Lip 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 5.5 i Camera RAW 8.5 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.5 oraz programu Lightroom do wersji 5.5. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów.
23 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 8.5 i DNG Converter 8.5  - wersja "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację wtyczki Camera RAW i DNG Converter do wersji 8.5. Jest to tak zwana wersja "Release Candidates", czyli taka, która nie została jeszcze w pełni przetestowana i może zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez wtyczkę.
4 Cze 2014
Piotr Wroniewicz
0
Adobe Lightroom 5.4 i Camera RAW 8.4 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.4 oraz programu Lightroom do wersji 5.4. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów.
8 Kwi 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 8.4 - wersja "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację wtyczki Camera RAW do wersji 8.4. Jest to tak zwana wersja "Release Candidates", czyli taka, która nie została jeszcze w pełni przetestowana i może zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez wtyczkę.
24 Lut 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 5.3 i Camera RAW 8.3 - wersje "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację programu Lightroom do wersji 5.3 i wtyczki Camera RAW do wersji 8.3. Są to tak zwane "Release Candidates", czyli wersje, które nie zostały jeszcze w pełni przetestowane i mogą zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez obydwa programy.
12 Lis 2013
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 8.2 i Lightroom 5.2 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.2 oraz programu Lightroom do wersji 5.2. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów - ich lista nieco się wydłużyła się w stosunku do wersji "Release Candidate" opublikowanej kilka tygodni wcześniej.
18 Wrz 2013
Michal Grzegorczyk
0
Apple Digital Camera RAW 4.08
Firma Apple zaktualizowała wtyczkę Digital Camera RAW umożliwiającą korzystanie z plików RAW pod systemem Mac OS X tak jak ze zwykłych JPEG-ów. Listę nowych aparatów publikujemy w dalszej części wiadomości.
23 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 5.2 i Camera RAW 8.2 - wersje "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację programu Lightroom do wersji 5.2 i wtyczki Camera RAW do wersji 8.2. Są to tak zwane "Release Candidates", czyli wersje, które nie zostały jeszcze w pełni przetestowane i mogą zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez obydwa programy.
1 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 8.1 - wersja końcowa
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.1. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilku aparatów - ich lista nie zmieniła się w stosunku do wersji "Release Candidate" opublikowanej kilka tygodni wcześniej.
10 Cze 2013
Michal Grzegorczyk
0