Camera RAW

Wszystkie artykuły z tagiem: "Camera RAW" w serwisie fotopolis.pl:
Aktualizacja Lightrooma, a wraz z nią ważna funkcja Reference View
Programy Lightroom CC, Lightroom Mobile i wtyczka Adobe Camera RAW otrzymały właśnie aktualizacje. Wraz z nimi pojawiły się ciekawe funkcje.
9 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Aktualizacja Adobe Lightroom i Camera RAW, a wraz z nią funkcja Guided Upright
Firma Adobe udostępniła aktualizację dwóch popularnych programów do wywoływania plików RAW. Poza naprawą drobnych błędów uaktualnienie wprowadza zupełnie nową funkcję, która powinna przypaść do gustu między innymi fotografom architektury.
9 Cze 2016
Michał Chrzanowski
3
Adobe Lightroom i Camera RAW - ważna aktualizacja dla miłośników panoram
Firma Adobe udostępniła aktualizację dwóch popularnych programów do wywoływania plików RAW. Wraz z usprawnionym softem pojawia się nie spotykana nigdy wcześniej opcja Boundary Warp, która powinna przypaść do gustu fotografom wykonującym panoramy. Poza tym otrzymujemy również wsparcie najnowszych modeli obiektywów aparatów.
29 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Presety VSCO za pół ceny z okazji 4 urodzin
W ciągu 4 lat istnienia emulacje filmów oferowane przez VSCO wzięły szturmem świat fotografii. Powszechnie używają ich profesjonalni fotografowie, a aplikacja mobilna stała się podstawowym narzędziem do obróbki dla osób robiących zdjęcia smartfonami. Teraz wszystkie paczki z presetami oferowane przez firmę możecie nabyć za pół ceny.
26 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Adobe Camera Raw 9.1.1 - kolejne aparaty i obiektywy
Wczoraj informowaliśmy Was, że nadchodząca aktualizacja wtyczki Adobe Camera Raw będzie też ostatnią przewidzianą dla użytkowników programu Photoshop CS6. Nie musieliśmy długo czekać na jej ukazanie się. Uaktualnienie wprowadza nowe profile sprzętowe, między innymi dla aparatów Sony A7R II, Sony RX100 IV, Leica Q (Typ 119) i Panasonic GX8.
30 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Camera Raw 8.8 i DNG Converter 8.8 - wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów
Producent udostępnił aktualizację wtyczek Camera Raw i DNG Converter, umożliwiających edycję plików RAW w programach Photoshop i Lightroom. Uaktualnienie rozszerza wsparcie o nowe aparaty i obiektywy, a także naprawia kilka błędów.
20 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Camera Raw 8.7.1 - Wsparcie dla kolejnych aparatów i obiektywów
Pojawiła się aktualizacja wtyczki Camera Raw, umożliwiającej edycję plików RAW w programie Photoshop CS6 i Photoshop CC. Aktualizacja rozszerza wsparcie o kolejne profile sprzętowe, a także naprawia występujące wcześniej błędy.
11 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom 5.7 i DNG Converter 8.7
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki DNG Converter do wersji 8.7 oraz programu Lightroom do wersji 5.7. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów.
19 Lis 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 8.7 i DNG Converter 8.7 - wersja "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację wtyczki Camera RAW i DNG Converter do wersji 8.7. Jest to tak zwana wersja "Release Candidates", czyli taka, która nie została jeszcze w pełni przetestowana i może zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez wtyczkę.
3 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 5.6 i Camera RAW 8.6 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.6 oraz programu Lightroom do wersji 5.6. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów.
4 Sie 2014
Michal Grzegorczyk
0