fotografia portretowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia portretowa" w serwisie fotopolis.pl:
Zobacz, jak skutecznie wyrównać tony skóry na zdjęciu w Adobe Photohop
Postprodukcja cery to jedno z największych wyzwań przed jakimi stajemy w przypadku fotografii portretowej. Na szczęście istnieją na nią dobre i sprawdzone sposoby. Zobaczcie, jak w prosty sposób wyrównać kolorystykę skóry w Photoshopie.
4 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Jesteś początkującym fotografem, który chce zapanować nad błyskiem? Ten film przybliży Ci różne schematy oświetlenia portretowego
Chcesz, aby Twoje portrety były magiczne i wyjątkowe? Zobacz różne schematy oświetlenia, dzięki którym wydobędziesz unikalne cechy bohatera swoich zdjęć.
14 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Sesja w ostrym słońcu? Zobacz, jak zapanować nad światłem
Portretowanie osób przy świetle zastanym, w ostrym słońcu południa to pomysł, który odradzi nam większość fotografujących. Jednak i w takich warunkach można stworzyć przyjemne dla oka, plastyczne zdjęcia. Ten wideoporadnik pokaże ci jak zapanować nad trudnym światłem.
11 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Fotografia portretowa dla początkujących. Zobacz, jak ogniskowa obiektywu wpływa na wygląd osoby na zdjęciu
Kwestia wpływu różnej długości obiektywów na perspektywę, a tym samym wygląd osoby na zdjęciu znana jest dobrze większości fotografujących. Poznanie jej jest jednak wyjątkowo istotne dla początkujących, którzy próbują swoich sił w portrecie.
2 Sty 2018
Maciej Luśtyk
3
Zobacz jak uniknąć podstawowych błędów podczas sesji portretowej
Jesteś początkującym fotografem i chcesz nauczyć się wykonywać rewelacyjne portrety? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik serwisu Adorama jest właśnie dla Ciebie.
12 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Dzięki tym 8 wskazówkom wykonasz spektakularne portrety w każdych warunkach
Fotografia portretowa tylko z pozoru wydaje się łatwa. Oprócz perfekcyjnego opanowania oświetlenia i umiejętności dostosowania go do modela trzeba także pamiętać o kilku kluczowych kwestiach.
27 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0
Jak ustawiać do zdjęć osoby niebędące profesjonalnymi modelami?
Zajmując się fotografią modową, lub portretem nie zawsze mamy do czynienia z profesjonalnymi modelami, zwłaszcza na początku naszej przygody z fotografowaniem. Często w rolę modeli wcielają się wtedy nasi przyjaciele. Te wideoporadniki pokazują jak nimi pokierować, by uzyskać profesjonalne rezultaty.
9 Sie 2017
Maciej Luśtyk
1
Jak sprawić, by nasze portrety stały się dziełami sztuki? Ten wykład to kompleksowy wgląd w pracę nad sesją
Tego dowiecie się z wideoporadnika Lindsay Adler, która poświęca niemal 2 godziny, by podzielić się cennymi radami na temat całego procesu pracy nad sesją portretową, od wstępnego pomysłu, aż po postprodukcję.
17 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Naucz się operować światłem jak fotografowie National Geographic
Publikacje National Geographic to gwarancja świetnych fotografii i przykład perfekcyjnego operowania światłem, zarówno tym błyskowym jak i zastanym. Fotograf Bob Holmes opowiada o kulisach pracy i zdradza swoje sposoby na ciekawe oświetlenie portretu.
8 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Dwudniowe warsztaty portretowe z Adamem Pańczukiem w Zamościu
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do wzięcia udziału w dwudniowych warsztatach prowadzonych przez wielokrotnie nagradzanego fotografia, Adama Pańczuka. Zajęcia będą skupiać się na temacie portretu fotograficznego, a uczestnicy będą mogli zrealizować w studio swój własny temat. Zgłoszenia można przesyłać do czwartku, 30 lipca 2015 roku.
29 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0