fotografia portretowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia portretowa" w serwisie fotopolis.pl:
Sony FE 85 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
Tydzień temu Sony zaprezentowało nową serię obiektywów G Master, które oferować mają doskonałą optykę i wyjątkowo plastyczny obraz. Zobaczcie, jak wyglądają zdjęcia wykonane nową portretówką.
10 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Stulecie stylu w obiektywie fotografów Vogue
National Portrait Gallery w Londynie już w najbliższy czwartek otwiera obszerną wystawę retrospektywną, skupiającą najciekawsze fotografie modowe wykonane na zlecenie brytyjskiej edycji magazynu Vogue w ostatnim stuleciu.
8 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Venus Optics Laowa STF 105 mm f/2 (T/3.2) - kremowe bokeh
Venus Optics to chiński producent optyki, który w minionym roku wprowadził na rynek dwa bardzo ciekawe szkła makro. Niebawem na rynku pojawi się kolejny oryginalny obiektyw ich produkcji, tym razem przeznaczony do fotografii portretowej, gdzie wbudowany filtr apodyzacyjny pozwoli nam na uzyskanie wyjątkowo plastycznego rozmycia.
27 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
“Sensuality” - wystawa Marleny Bielińskiej w galerii w lesie
Galeria w lesie (gwl*) zaprasza do Waszawy na wystawę zdjęć Marleny Bielińskiej, która portretuje sławy świata filmu, muzyki i mody. Autorka często sama przygotowuje całą sesję, od scenografii, przez stylizację, aż po makijaż kobiet, które w niej występują. Wernisaż odbędzie się 29 stycznia.
22 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Zupełnie nowe oblicze kalendarza Pirelli
Pod koniec września dowiedzieliśmy się, że za kalendarz Pirelli na rok 2016 odpowiadać będzie nie kto inny jak osławiona Annie Leibovitz. Teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia. Jak wyszło? Z pewnością nie tego się spodziewaliście.
1 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2015 - poznaliśmy zwycięzców
Brytyjski fotograf David Stewart został tegorocznym laureatem konkursu Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Jego zdjęcie ukazujące grupę młodych dziewczyn okazało się najlepszym portretem nadesłanym do tegorocznej edycji konkursu.
12 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
WJF: "Portret prywatny, czyli bliskie spotkanie z Andrzejem Świetlikiem"
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają do Warszawy na fotograficzną sesję portretową i spotkanie z uznanym portrecistą Andrzejem Świetlikiem. Wydarzenie odbędzie się w ramach 13. Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Teatrze WARSawy.
1 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Z aplikacją Rizon nigdy nie przegapisz złotej godziny
Złota godzina, lub, jak kto woli - Magic Hour, to dla wielu najlepszy czas na wykonywanie fotografii w plenerze. Zależnie od pory roku i szerokości geograficznej wypada ona jednak o różnych porach i wcale nie trwa równej godziny. Dzięki aplikacji Rizon szczegółowe informacje o tej wyjątkowej porze dnia będziecie mieć zawsze pod ręką.
24 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Dwudniowe warsztaty portretowe z Adamem Pańczukiem w Zamościu
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do wzięcia udziału w dwudniowych warsztatach prowadzonych przez wielokrotnie nagradzanego fotografia, Adama Pańczuka. Zajęcia będą skupiać się na temacie portretu fotograficznego, a uczestnicy będą mogli zrealizować w studio swój własny temat. Zgłoszenia można przesyłać do czwartku, 30 lipca 2015 roku.
29 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0