fotografia portretowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia portretowa" w serwisie fotopolis.pl:
Westcott 24″ Rapid Box - Beauty Dish stworzony z myślą o plenerze
Firma Westcott po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom zaawansowanych fotografów. Zaprezentowała Beauty Dish, który dzięki swojej kompaktowej konstrukcji może przykuć uwagę wielu portrecistów, którzy znaczną część swojej wykonują w poza studiem.
16 Cze 2016
Michał Chrzanowski
1
Bruce Gilden w Leica 6x7 Gallery Warszawa
24 czerwca w Leica 6x7 Gallery Warszawa rusza pierwsza polska wystawa cyklu “American Made” weterana fotografii ulicznej i członka agencji Magnum, Bruce’a Gildena.
14 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Bram Paulussen: punkty są za styl!
Każdego roku w Jembranie, na zachodzie Bali, z okazji zakończenia zbiorów ryżu, obchodzony jest „Makepung Bull Race”. Wyścig symbolizuje płodność i wytrzymałość.
19 Kwi 2016
Julia Kaczorowska
0
Delphine Chanet – w poszukiwaniu „przypadków”
W swoich pracach łączy fotografię modową z nutką dokumentu. Sceny, które fotografuje, oscylują na granicy realizmu i zupełnej bajkowości.
11 Kwi 2016
Julia Kaczorowska
0
Magbeam zwiększy zasięg twojej lampy i zamieni ją w projektor gobo
Firma Magmod dała się już poznać jako producent ciekawych, silikonowych modyfikatorów na lampy reporterskie. Teraz w serwisie Kickstarter startuje kampania jej kolejnego projektu - składanego modyfikatora z soczewką fresnela i adapterami gobo.
3 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
Sony FE 85 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
Tydzień temu Sony zaprezentowało nową serię obiektywów G Master, które oferować mają doskonałą optykę i wyjątkowo plastyczny obraz. Zobaczcie, jak wyglądają zdjęcia wykonane nową portretówką.
10 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Stulecie stylu w obiektywie fotografów Vogue
National Portrait Gallery w Londynie już w najbliższy czwartek otwiera obszerną wystawę retrospektywną, skupiającą najciekawsze fotografie modowe wykonane na zlecenie brytyjskiej edycji magazynu Vogue w ostatnim stuleciu.
8 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Venus Optics Laowa STF 105 mm f/2 (T/3.2) - kremowe bokeh
Venus Optics to chiński producent optyki, który w minionym roku wprowadził na rynek dwa bardzo ciekawe szkła makro. Niebawem na rynku pojawi się kolejny oryginalny obiektyw ich produkcji, tym razem przeznaczony do fotografii portretowej, gdzie wbudowany filtr apodyzacyjny pozwoli nam na uzyskanie wyjątkowo plastycznego rozmycia.
27 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
“Sensuality” - wystawa Marleny Bielińskiej w galerii w lesie
Galeria w lesie (gwl*) zaprasza do Waszawy na wystawę zdjęć Marleny Bielińskiej, która portretuje sławy świata filmu, muzyki i mody. Autorka często sama przygotowuje całą sesję, od scenografii, przez stylizację, aż po makijaż kobiet, które w niej występują. Wernisaż odbędzie się 29 stycznia.
22 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Zupełnie nowe oblicze kalendarza Pirelli
Pod koniec września dowiedzieliśmy się, że za kalendarz Pirelli na rok 2016 odpowiadać będzie nie kto inny jak osławiona Annie Leibovitz. Teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia. Jak wyszło? Z pewnością nie tego się spodziewaliście.
1 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0