fotografia portretowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia portretowa" w serwisie fotopolis.pl:
Andrew H. Walker poprosił gwiazdy o pokazanie prawdziwego oblicza
Ciekawe zdjęcia celebrytów widzieliśmy już nie raz. Rzadko kiedy jednak fotografie te odznaczają się czymś więcej niż techniką wykonania. Andrew H. Walker poszedł o krok dalej i poprosił gwiazdy by odsłoniły przed nim swoje prawdziwe oblicze.
28 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Marzysz o obiektywie 50 mm f/1.2? Możesz go mieć za około 100 zł
Jasny standard to dla wielu wymarzone szkło. Zwykle jednak za takie konstrukcje musimy słono zapłacić. Znany youtuber, Mathieu Stern pokazuje jak uzyskać podobne efekty za przysłowiowe grosze.
13 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
3
Portrait Pro Body - kompleksowy edytor do obróbki portretów i zdjęć modowych
W większości wypadków, w edycji zdjęć najlepiej sprawdzają się uniwersalne programy typu LIghtroom, lub Photoshop. Jeśli jednak zajmujemy się tylko jednym rodzajem fotografii, wydajniejszym rozwiązaniem może okazać się aplikacja nakierowana wyłącznie na nasze potrzeby.
29 Sie 2016
Maciej Luśtyk
1
Meyer Optik Görlitz Trimagon 95 mm f/2.6 - ekskluzywna portretówka już w sprzedaży
O obiektywie po raz pierwszy usłyszeliśmy jesienią zeszłego roku. Teraz jasna portretowa stałka niemieckiego producenta trafia do sprzedaży.
30 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Ostatni moment, by zgłosić się na warsztaty fotografii portretowej Olympus
Jeszcze tylko dzisiaj można zgłosić się do udziału w warsztaty fotografii portretowej z Andrzejem Frankowskim, które odbędą się 30 czerwca 2016 r. w Dębicy. Dla uczestników dostępne będzie sprzęt marki Olympus, a specjaliści z firmy EIZO opowiedzą o metodach kalibracji monitorów i analizy obrazu.
20 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Westcott 24″ Rapid Box - Beauty Dish stworzony z myślą o plenerze
Firma Westcott po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom zaawansowanych fotografów. Zaprezentowała Beauty Dish, który dzięki swojej kompaktowej konstrukcji może przykuć uwagę wielu portrecistów, którzy znaczną część swojej wykonują w poza studiem.
16 Cze 2016
Michał Chrzanowski
1
Bruce Gilden w Leica 6x7 Gallery Warszawa
24 czerwca w Leica 6x7 Gallery Warszawa rusza pierwsza polska wystawa cyklu “American Made” weterana fotografii ulicznej i członka agencji Magnum, Bruce’a Gildena.
14 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Bram Paulussen: punkty są za styl!
Każdego roku w Jembranie, na zachodzie Bali, z okazji zakończenia zbiorów ryżu, obchodzony jest „Makepung Bull Race”. Wyścig symbolizuje płodność i wytrzymałość.
19 Kwi 2016
Julia Kaczorowska
0
Delphine Chanet – w poszukiwaniu „przypadków”
W swoich pracach łączy fotografię modową z nutką dokumentu. Sceny, które fotografuje, oscylują na granicy realizmu i zupełnej bajkowości.
11 Kwi 2016
Julia Kaczorowska
0
Magbeam zwiększy zasięg twojej lampy i zamieni ją w projektor gobo
Firma Magmod dała się już poznać jako producent ciekawych, silikonowych modyfikatorów na lampy reporterskie. Teraz w serwisie Kickstarter startuje kampania jej kolejnego projektu - składanego modyfikatora z soczewką fresnela i adapterami gobo.
3 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0