fotografia portretowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia portretowa" w serwisie fotopolis.pl:
Fotografia portretowa dla początkujących. Zobacz, jak ogniskowa obiektywu wpływa na wygląd osoby na zdjęciu
Kwestia wpływu różnej długości obiektywów na perspektywę, a tym samym wygląd osoby na zdjęciu znana jest dobrze większości fotografujących. Poznanie jej jest jednak wyjątkowo istotne dla początkujących, którzy próbują swoich sił w portrecie.
2 Sty 2018
Maciej Luśtyk
3
Zobacz jak uniknąć podstawowych błędów podczas sesji portretowej
Jesteś początkującym fotografem i chcesz nauczyć się wykonywać rewelacyjne portrety? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik serwisu Adorama jest właśnie dla Ciebie.
12 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Studio 810 - nowe profesjonalne studio portretowe Filipa Ćwika i Moniki Szewczyk-Wittek
W sobotę, 9 grudnia, na warszawskiej Saskiej Kępie odbędzie się oficjalne otwarcie Studia 810 - miejsca, w którym zarówno będzie można wykonać profesjonalny portret prywatny, rodzinny czy zawodowy jak i zobaczyć ciekawe wystawy. Na odwiedzających czeka moc atrakcji.
8 Gru 2017
Maciej Luśtyk
1
Meyer Optik Görlitz Primoplan 75 mm f/1.9 II - legendarne rozmycie powraca. Także w wersji do aparatów średnioformatowych
Jeśli kochacie portret, ale już mniej nierzadko pozbawione charakteru rozmycie, oferowane przez współczesne szkła, ciekawą propozycję ma dla was Meyer Optik Gorlitz. Nowy Primoplan 75 mm f/1.9 II to nowa, znacznie bardziej praktyczna wersja klasycznej konstrukcji z lat 30. XX wieku.
7 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Kalendarz Lavazza 2018 - nowe, zaangażowane oblicze
Ostatnie odsłony kalendarza Lavazza odchodziły od rozbuchanych stylizacji, które były niegdyś jego znakiem rozpoznawczym. Najnowsza edycja idzie jeszcze dalej, stając się nośnikiem dla swojego rodzaju kampanii społecznej.
30 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Dzięki tym 8 wskazówkom wykonasz spektakularne portrety w każdych warunkach
Fotografia portretowa tylko z pozoru wydaje się łatwa. Oprócz perfekcyjnego opanowania oświetlenia i umiejętności dostosowania go do modela trzeba także pamiętać o kilku kluczowych kwestiach.
27 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0
Olympus Pro Tour 2017 - bezpłatne warsztaty fotografii portretowej w 8 polskich miastach
Olympus rusza z serią warsztatów fotografii portretowej, prowadzonych przez Arcadiusa Mauritza. Oprócz poznania kluczowych kwestii związanych z realizacją sesji, uczestnicy będą mogli przetestować całą gamę sprzętu producenta.
15 Lis 2017
Maciej Luśtyk
1
Przerwa na fotografię - 11 dokumentów, odsłaniających kulisy portretowania znanych osób
Arte Po Polsku udostępnia za darmo kolejny cykl krótkich fotograficznych dokumentów. Tym razem jest to zapis pracy Stéphane Lavoué, który zdradza jak robił zdjęcia osobistościom ze świata polityki, sztuki i sportu.
20 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Elinor Carucci: “Dopiero gdy coś sfotografuję, czuję, że spojrzałam na to wystarczająco głęboko”
Urodzona w Jerozolimie fotografka już od lat stara się zdjąć maskę - z siebie i z osób, które ją otaczają. Często z najbliższych. Poprzez fotografowanie swojej rodziny od nastoletnich lat, pokazuje rzeczy, które na co dzień umykają nam w pędzie życia. Detale, nieraz wstydliwe, a nieraz piękne, z którymi każdy z nas miał kiedyś do czynienia.
11 Wrz 2017
Julia Kaczorowska
0
Masz ciekawe zdjęcia współczesnego Mokotowa? Weź udział w konkursie “Mokotów - teraz” i wygraj aparaty Instax oraz inne nagrody
Jeśli mieszkacie na Mokotowie, lub po prostu zrobiliście na nim jakieś wyjątkowe zdjęcia, nie zapomnijcie zgłosić ich do konkursu “Mokotów Teraz”. Kategorię konkursowe oferują dużą różnorodność, a do wygrania są m.in. aparaty Instax i warsztaty z Szymonem Szcześniakiem.
10 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0