EOS

Wszystkie artykuły z tagiem: "EOS" w serwisie fotopolis.pl:
"Przetestuj lustrzankę Canon EOS 60D" - wyniki konkursu
Kilka dni temu ogłosiliśmy konkurs, dzięki któremu mogliście samodzielnie przetestować Canona EOS 60D. Dziś opublikowaliśmy test redakcyjny i zgodnie z planem wybraliśmy cztery osoby do których trafi aparat wraz z dwoma ciekawymi obiektywami.
5 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0
Przetestuj lustrzankę Canon EOS 60D - ogłaszamy konkurs
Ogłaszamy kolejny konkurs, dzięki któremu będziecie mogli samodzielnie przetestować sprzętową nowość. Tym razem to najnowsza lustrzanka Canona - EOS 60D. Razem z aparatem dostaniecie do testów dwa interesujące obiektywy. Zgłoszenia tylko do 4 listopada!
28 Paź 2010
Michal Grzegorczyk
0
Konkurs "Zdjęcie z wakacji" - wyniki
Zwycięzcą konkursu "Zdjęcie z wakacji" został Paweł Karasiński. Nagrodzona fotografia przedstawia jego przyjaciół przed pierwszą w życiu próbą pływania na skimboardzie, która nie dla wszystkich skończyła się szczęśliwie. Laureat dostanie aparat Canon EOS 550D. Postanowiliśmy rówież wyróżnić trzy inne fotografie.
16 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
Przypominamy o konkursie "Zdjęcie z wakacji", w którym można wygrać Canona EOS 550D
Przypominamy o trwającym konkursie "Zdjęcie z wakacji", w którym można wygrać Canona EOS 550D. Uruchomiliśmy galerię, do której każdego dnia dodajemy ciekawe zdjęcie spośród najnowszych zgłoszeń.
30 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Zaczynamy konkurs "Zdjęcie z wakacji"- wygraj lustrzankę Canon EOS 550D
Zaczynamy dość nietypowy wakacyjny konkurs, w którym możecie wygrać lustrzankę Canon EOS 550D. Pewnie wiele razy czuliście, że jakiś element fotografii mógłby być lepszy, pod warunkiem użycia lepszego sprzętu. Czekamy zatem na ciekawe wakacyjne zdjęcia oraz na informację - co mogłoby wyjść lepiej, gdyby fotografia była zrobiona EOS-em 550D.
20 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
"Przetestuj lustrzankę Canon EOS 550D" - wyniki konkursu
Mamy wyniki konkursu "Przetestuj lustrzankę Canon EOS 550D". Zgodnie z zapowiedziami wybraliśmy pięć osób, które sprawdzą aparat w różnych sytuacjach i opiszą swoje wrażenia na łamach fotopolis.pl.
20 Maj 2010
Michal Grzegorczyk
0
Przetestuj lustrzankę Canon EOS 550D - zaczynamy konkurs
Nasi czytelnicy otrzymają szansę samodzielnego przetestowania kolejnego aparatu. Tym razem będzie to model z niezwykle popularnej serii, która stała się punktem odniesienia dla amatorskich lustrzanek innych producentów. Mowa o Canonie EOS 550D. Na zgłoszenia czekamy do 19 maja.
7 Maj 2010
Michal Grzegorczyk
0
Ogłaszamy konkurs: przetestuj lustrzankę Canon EOS 7D
Canon EOS 7D to aparat wywołujący ogromne emocje. Wielu użytkowników wiąże z nim duże nadzieje. Świadczy o tym nagroda w plebiscycie czytelników Fotopolis.pl. Z tym większą przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą będzie możliwość samodzielnego przetestowania nowego EOS-a.
26 Paź 2009
Marta Majewska
0