EOS

Wszystkie artykuły z tagiem: "EOS" w serwisie fotopolis.pl:
Canon EOS M - opinia Marka Ognia
Zapraszamy do zapoznania się z kolejną opinią na temat Canona EOS M. Tym razem poprosiliśmy Marka Ognia, by sprawdził ten model bezlusterkowca w zimowych warunkach. Artysta miał okazję towarzyszyć sportowcom w przygotowaniach do olimpiady w Sochi.
25 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Canon EF-EOS M Mount Adapter - test
Canon dotychczas oferuje tylko dwa obiektywy systemowe do bagnetu EF-M. Do dyspozycji mamy jednak adapter, który umożliwia podpięcie obiektywów EF i EF-S co znacznie poszerza możliwości fotograficzne Canona EOS M.
21 Lut 2013
Marcin Falana
0
Canon EOS M - opinia Jacka Foty
Zachęcamy do lektury drugiej opinii o bezlusterkowcu Canon EOS M. Kolejnym artystą, którego zaprosiliśmy do sprawdzenia możliwości tego aparatu przy tworzeniu projektów fotograficznych, jest Jacek Fota. Zobaczcie jak Canon EOS M sprawdza się przy fotografii dokumentalnej.
18 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Canon EOS M - opinia Izabeli Urbaniak
Wspólnie z Canonem, zapraszamy do zapoznania się z opiniami znanych fotografów na temat bezlusterkowca EOS M. Zaprosiliśmy czwórkę artystów do sprawdzena możliwości tego modelu aparatu, podczas tworzenia projektów fotograficznych i podzielenia się z nami swoimi wrażeniami. Jako pierwszą prezentujemy opinię Izabeli Urbaniak, laureatki Pięcioboju 2011 fotopolis.pl, która testowała EOS-a M w fotografii portretowej oraz fotografii krajobrazu.
11 Lut 2013
Marcin Falana
0
Canon EOS M - test
Canon EOS M to pierwszy bezlusterkowiec japońskiego producenta, który jako ostatni duży gracz na rynku fotograficznym wszedł w ten segment. EOS M może pochwalić się 18-megapikselową matrycą CMOS w rozmiarze APS-C, hybrydowym autofokusem i dotykowym ekranem LCD. Zapraszamy do pełnego testu.
8 Lut 2013
Marcin Falana
0
Canon EOS 6D - test
Podczas ubiegłorocznej Photokiny Canon zaprezentował nową, pełnoklatkową lustrzankę. Canon EOS 6D to najmniejsza i najlżejsza lustrzanka z tradycyjnym pryzmatem pentagonalnym. Oprócz 20-megapikselowej matrycy i magnezowej obudowy oferuje także wbudowany GPS oraz moduł Wi-Fi. Jak najnowszy Canon sprawdza się w praktyce?
18 Sty 2013
Patryk Wiśniewski
0
Canon CN-E 14mm T3.1 L F i CN-E 135mm T2.2 L F
W systemie Canon Cinema EOS pojawiły się dwa nowe obiektywy stałoogniskowe: szerokokątny o ogniskowej 14 milimetrów i tele 135 milimetrów.
10 Sty 2013
Michal Grzegorczyk
0
Canon EOS 6D - firmware 1.1.2
Pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania do lustrzanki Canon EOS 6D. Firmware w wersji 1.1.2 naprawia błąd, który uniemożliwiał odtwarzanie filmów w serwisie YouTube, wykonanych zarejestrowanymi lustrzankami EOS 6D.
17 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Canon EOS 6D - zdjęcia plenerowe
Przedstawiamy zdjęcia plenerowe z najnowszej lustrzanki Canona. Skorzystaliśmy z chwili słonecznej pogody i zabraliśmy EOS-a 6D w okolice pałacu w Wilanowie. Tym razem skupiliśmy się przede wszystkim na niskich czułościach.
14 Gru 2012
Patryk Wiśniewski
0
Canon EOS 6D - zdjęcia przykładowe
Prezentujemy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane aparatem Canon EOS 6D. Najmniejsza lustrzanka pełnoklatkowa na rynku może pochwalić się 20-megapikselową matrycą, 11-polowym czujnikiem AF oraz wbudowanym modułem Wi-Fi i GPS. Zobaczcie jak sprawdza się w plenerze. Dodaliśmy zdjęcia na niskich czułościach przy świetle błyskowym oraz zdjęcia z nowego obiektywu Canon EF 24-70mm f/4L IS USM.
13 Gru 2012
Patryk Wiśniewski
0