EOS

Wszystkie artykuły z tagiem: "EOS" w serwisie fotopolis.pl:
Canon EOS 50D - Chińczycy ujawnili specyfikację
Specyfikacja Canona EOS 50D trafiła do Internetu. Umieścił ją tam sam Canon, a dokładniej chiński oddział tej firmy. Nie była to oczywiście planowana premiera, a raczej przypadek - strona po kilku godzinach została usunięta. Oczywiście wcześnie zobaczyły i skopiowały ją setki internautów. Zapraszamy do zapoznania się z tymi ciągle nieoficjalnymi informacjami.
22 Sie 2008
Michal Grzegorczyk
0
Canon zwiększa moce produkcyjne
Rosnący popyt na aparaty cyfrowe sprawia, że producenci muszą myśleć o zwiększeniu swoich mocy produkcyjnych. Koncern Canon poinformował właśnie o planach otwarcia nowej fabryki w japońskim mieście Nagasaki. Ma zatrudniać ponad 1000 pracowników i produkować 4 miliony aparatów cyfrowych rocznie.
8 Lip 2008
Michal Grzegorczyk
0
Canon EOS 1000D - jeszcze bardziej amatorski
Nie można napisać, że Canon EOS 1000D to niespodzianka. Prosta lustrzanka dla początkujących plasująca się poniżej EOS-a 450D była spodziewana od dawna, a pewności można było nabrać po wycieku informacji sprzed miesiąca. Dziś EOS 1000D pojawił się oficjalnie. Ma 10-megapikselową matrycę i kilka słabszych od swojego starszego kuzyna elementów: autofokus, wizjer, pomiar światła i ekran LCD. W zamian jest oczywiście tańszy.
10 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0
Speedlite 430EX II - nowa lampa błyskowa od Canona
Canon zaprezentował najnowszą wersję lampy błyskowej Speedlite 430EX II. Jest to lampa wysokiej mocy z liczbą przewodnią 43. W szerokim kącie pokrywa ogniskową do 14 mm. Nowa lampa oferuje szybkie i ciche ładowanie i pełną kontrolę z poziomu menu kompatybilnych aparatów systemu EOS. Ma to być propozycja skierowana zarówno do amatorów jak i profesjonalistów szukających wszechstronnej lampy reporterskiej.
10 Cze 2008
Marcin Falana
0
Canon EOS 1000D - przeciek z pewnego źródła
Duże firmy fotograficzne mają ostatnio problemy z utrzymaniem nadchodzących produktów w tajemnicy. Najpierw użytkownicy znaleźli w firmware Nikona D3 informacje o modelu D3X, a teraz Canon w plikach pomocy zaktualizowanej aplikacji Digital Photo Professional 3.4.1 wśród obsługiwanych modeli wymienia EOS-a 1000D/Digital Rebel XS.
14 Maj 2008
Michal Grzegorczyk
0