2016

Wszystkie artykuły z tagiem: "2016" w serwisie fotopolis.pl:
Najlepsze zdjęcia z konkursu British Wildlife Photography Awards 2016
Dobiegła końca ostatnia edycja największego brytyjskiego konkursu poświęconego fotografii przyrodniczej. Zobaczcie nagrodzone prace.
26 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Ruszyła wystawa dyplomów Studium Fotografii ZPAF
Od dzisiaj w Starej Galerii ZPAF można oglądać wystawę tegorocznych dyplomów bronionych przez fotografów kończących naukę w Studium Fotografii ZPAF.
21 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
1
Fujifilm pracuje nad Instaksami w kwadratowym formacie
To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy pamiętają jeszcze tradycyjne Polaroidy. Instax opracowuje nowy system kwadratowych wkładów i dedykowanych im aparatów natychmiastowych.
20 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Startuje VIVA! Photo Awards 2016 - do wygrania sesja w magazynie, 5000 zł i Fujifilm X-T2
Właśnie wystartowała tegoroczna edycja VIVA! Photo Awards - jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Polsce. Zdjęcia można nadsyłać do 12 października.
14 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Już dziś rusza Photokina 2016. Co pokażą producenci?
Do największego wydarzenia fotograficznego tego roku pozostało raptem kilka godzin. Jak zwykle, zobaczymy masę emocjonujących premier i konceptów, które wyznaczą fotograficzne trendy na najbliższe lata.
13 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Pentax K-70 trafia do sprzedaży - znamy polską cenę
Zaprezentowany w czerwcu model K-70 z 24-milionową matrycą APS, jest pierwszą lustrzanką producenta oferującą hybrydowy AF w trybie podglądu na żywo. Oprócz tego, otrzymujemy wiele innych zaawansowanych funkcji. Teraz nareszcie aparat trafia na rynek.
26 Sie 2016
Maciej Luśtyk
4
Niebawem startuje TIFF Festival 2016 - co zobaczymy?
1 września we Wrocławiu rusza 6. edycja TIFF Festival - jedno z najważniejszych polskich wydarzeń fotograficznych. Hasłem tegorocznej edycji będzie “Rivers & Roads”, a ekspozycje koncentrować będą się na tematyce podróży.
23 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Masz pomysł na wyjątkowy projekt? Zgarnij nawet 100 tys. dolarów od… BitTorrent
BitTorrent większości z nas kojarzy się jedynie z siecią dystrybucji pirackich programów, materiałów filmowych i muzyki. Twórcy chcą zmienić swój wizerunek i uruchamiają program grantów, w ramach którego obiecujący twórcy otrzymają nawet do 100 tys. dolarów.
10 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Zobacz, jak powstają podwodne zdjęcia z igrzysk w Rio
Relacjonowanie Igrzysk Olimpijskich to nie lada wyzwanie. Aby uzyskać wyjątkowe zdjęcia fotografowie coraz częściej korzystają z niekonwencjonalnych rozwiązań. Zobaczcie, w jaki sposób robi to Al Bello, fotograf Getty Images.
10 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
II zlot użytkowników aparatów Fujifilm serii X
Sesje z modelkami, fotospacer, spływ kajakowy, testy najnowszych aparatów z serii X czy zajęcia z postprodukcji - to wszystko czeka na uczestników II zlotu Fujifilm X. Spotkanie zaplanowano na początek września w Toruniu.
5 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0