postprodukcja

Wszystkie artykuły z tagiem: "postprodukcja" w serwisie fotopolis.pl:
Flick - Facebook wprowadza nową jednostkę czasu. Wszystko po to, by ułatwić pracę przy produkcji filmów
Choć często o tym zapominamy, Facebook to technologiczny gigant, którego aspiracje znacznie wykraczają poza temat mediów społecznościowych. Teraz w dość niekonwencjonalny sposób chce ułatwić pracę m.in. branży filmowej.
25 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Presets Brewery - wtyczka, która pozwoli na używanie presetów z Lightrooma w Photoshopie
Presety dla wielu fotografów są punktem wyjściowym do dalszej obróbki dla wielu fotografów. Niestety pod tym względem ograniczone są osoby, które proces edycji opierają głównie o Photoshopa. Z pomocą przychodzi Presets Brewery.
19 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
10 przydatnych funkcji programu Lightroom, o których mogłeś nie wiedzieć
Choć Lightrooma większość z nas używa na porządku dziennym, nadal zdarzają się sytuacje, w których może nas zaskoczyć swoimi możliwościami. Oto 10 mniej oczywistych funkcji programu, które pozwolą usprawnić wam proces obróbki.
29 Gru 2017
Maciej Luśtyk
1
Darktable - bezpłatna alternatywa Lightrooma teraz dostępna także na Windows
Jeśli poszukujecie funkcjonalnego programu do edycji RAW, ale nie chcecie płacić za licencje lub plany abonamentowe, to Darktable może okazać się świetnym rozwiązaniem.
28 Gru 2017
Michał Chrzanowski
2
To już oficjalne. Niedługo pojawi się nowa wersja wtyczek Nik Collection
Historia wtyczek do postprodukcji zdjęć Nik Collection to pasmo zawirowań, jednak po wykupieniu ich przez DxO fotografowie otrzymali w końcu nadzieję na ich dalszy rozwój. Teraz firma oficjalnie zapowiada nową wersję pakietu.
27 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Chcesz nauczyć się Photoshopa? Oto 10 darmowych kanałów, które powinieneś śledzić
Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki w świecie Photoshopa, a może chcesz odświeżyć swoją wiedzę lub zapoznać się z zupełnie nowymi technikami edycji zdjęć, to warto uczyć się od najlepszych.
20 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Philips 328P6AUBREB - 32-calowa alternatywa dla monitorów fotograficznych
Zwykle, gdy szukamy monitora, który sprawdzi się w postprodukcji, do głowy przychodzą nam trzy firmy, między które podzielona jest doskonałą większość rynku monitorów graficznych. Właśnie pojawiła się dla nich ciekawa i stosunkowo niedroga alternatywa spod szyldu Philipsa.
1 Gru 2017
Maciej Luśtyk
4
Capture One Pro 11 już dostępne. Nowa wersja wprowadza ważne zmiany
Capture One to jeden z najchętniej wybieranych programów do postprodukcji przez profesjonalistów. Jego najnowsza odsłona wprowadza kilka istotnych, wpływających na proces edycji zmian.
30 Lis 2017
Maciej Luśtyk
2
Pixelmator Pro - nowy zaawansowany edytor zdjęć na Maca już dostępny
Pamiętacie Pixelmator Pro - zaprezentowany we wrześniu edytor grafiki przygotowany specjalnie pod środowisko komputerów Apple. Program jest już dostępny do pobrania w App Store. 
30 Lis 2017
Michał Chrzanowski
1
Konkurs X-Rite i Affinity Photo rozstrzygnięty. Oto autorzy najlepszych prac!
Poznaliśmy wyniki konkursu X-Rite i Affinity Photo, w którym Waszym zadaniem było dokonanie jak najlepszej postprodukcji zdjęć Emila Bilińskiego. Zobaczcie, kto zgarnął nagrody.
24 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0