postprodukcja

Wszystkie artykuły z tagiem: "postprodukcja" w serwisie fotopolis.pl:
BenQ SW240 - matryca IPS, 99% pokrycia Adobe RGB i kalibracja sprzętowa za mniej niż 2 tys. złotych
Znany producent zaprezentował właśnie najmniejszy w swojej ofercie monitor kierowany do fotografów. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, oferuje zaawansowaną specyfikację i atrakcyjną cenę, która na pewno zwróci uwagę fotografów z mniejszym budżetem.
10 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
2
Przetestuj i wygraj konsolę Loupedeck - wyniki 1. etapu konkursu
Pod koniec marca wystartowaliśmy z konkursem, którego laureaci będą mieli okazję sprawdzić i wygrać konsolę Loupedeck do edycji zdjęć w programie Lightroom. Oto nazwiska trzech finalistów.
9 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Przetestuj i wygraj konsolę do edycji zdjęć Loupedeck - ostatni dzień na zgłoszenia
W ramach naszego konkursu masz szansę przetestować i wygrać konsolę do edycji zdjęć Loupedeck. To już naprawdę ostatnia szansa - zgłoszenia przyjmujemy tylko do dziś do północy!
4 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Przetestuj i wygraj konsolę do edycji zdjęć Loupedeck
Fizyczny kontroler Loupedeck ma odmienić i przyspieszyć proces obróbki zdjęć w Lightroomie. Teraz masz szansę sprawdzić jak radzi sobie w rzeczywistości i otrzymać go na własność.
26 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Postprodukcja zdjęć portretowych od A do Z - wideotutorial
Dobry retusz potrafi uratować przeciętne zdjęcie, a dobre uczynić wyjątkowym. W tych ciekawych wideotutorialach przez swój proces obróbki fotografii portretowych przeprowadza nas Jessica Kobeissi.
22 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Mała głębia ostrości tanim sprzętem? Oto 2 techniki, które pozwolą stworzyć realistyczne rozmycie obrazu w Photoshopie
Głębokie rozmycie nieostrości dodaje zdjęciom plastyki i niemal zawsze podoba się oglądającym. Z racji konieczności korzystania z profesjonalnych, jasnych szkieł, uzyskanie go jest właściwie nieosiągalne dla amatorów. W tym wypadku z pomocą przychodzi Photoshop.
20 Mar 2018
Maciej Luśtyk
1
Loupedeck - test konsoli do Lightrooma
Loupedeck to zaawansowany kontroler, który od podstaw został zaprojektowany z myślą o programie Lightroom. Producent mówi jasno: przy jego użyciu postprodukcja będzie szybka i intuicyjna, jak nigdy wcześniej. Dziś sprawdzamy, czy te słowa znajdą potwierdzenie w praktyce.
16 Mar 2018
Michał Chrzanowski
2
Wacom Intuos - nowa odsłona niedrogiego lecz funkcjonalnego tabletu graficznego
Tablety graficzne okazują się niezwykle wygodnym narzędziem w procesie obróbki zdjęć. Na szczęście, aby móc sprawnie pracować, nie musimy od razu inwestować w produkty z górnej półki. Wszystko, co potrzebne fotografom oferować ma nowa generacja podstawowego modelu Wacoma.
7 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Wacom Cintiq Pro 24 - profesjonalny tablet graficzny, który przekształcisz w wydajną stację roboczą
Najnowszy profesjonalny tablet Wacoma ma szansę stać się popularnym narzędziem wśród zawodowych grafików i fotografów. Oprócz bardzo dobrej specyfikacji pozwala także na podłączenie opcjonalnego modułu Cintiq Pro Engine, który przekształci całość w wydajną stację roboczą.
28 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Rola monitora podczas sesji okiem zawodowych fotografów
Trudno wyobrazić sobie postprodukcję zdjęć bez skalibrowanego monitora . Ale czy o właściwe odwzorowanie kolorów nie powinniśmy zadbać już na etapie wykonywania zdjęć? Pytamy o to fotografów komercyjnych - Jakuba Kaźmierczyka i Arcadiusa Mauritza
21 Lut 2018
Promocja
0