postprodukcja

Wszystkie artykuły z tagiem: "postprodukcja" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztaty fotografii beauty i retuszu z Weroniką Kosińską i Dawidem Żądło
Studio Quantuum zaprasza do Krakowa na dwudniowe warsztaty fotografii beauty i retuszu prowadzone przez cenionych w branży profesjonalistów - fotograf Weronikę Kosińską i retuszera Dawida Żądło. Zajęcia odbędą się w 2 kolejne soboty, 20 i 27 czerwca.
29 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom w małym palcu – Spot Removal w praktyce
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób poprawnie korzystać z narzędzia Spot Removal.
23 Maj 2015
Michał Chrzanowski
0
Sztuka Postprodukcji - warsztaty z postproducentami angielskiej rodziny królewskiej
Serwis pokochajfotografie.pl zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach retuszu prowadzonych przez specjalistów ze studia House of Retouching, współpracujących z nawiększymi tytułami na rynku i odpowiedzialnych między innymi za retusz zdjęć angielskiej rodziny królewskiej. Dla czytelników Fotopolis 10% rabatu.
22 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom w małym palcu – symulacja kliszy filmowej Neopan 1600
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” zaprezentujemy, w jaki sposób utworzyć symulację kliszy filmowej Neopan 1600.
9 Maj 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – efekt lomo
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” opiszemy, w jaki sposób stworzyć filtr kolorystyczny symulujący efekt otrzymany z aparatu lomo.
2 Maj 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – edycja prześwietlonych zdjęć
Tematem dzisiejszego poradnika z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” będzie postprodukcja prześwietlonych zdjęć.
25 Kwi 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom 6 już dostępny
Adobe już oficjalnie zaprezentowało szóstą cześć znanego i lubianego programu do edycji zdjęć w formacie RAW. Lightroom 6 wprowadza wiele nowych funkcji i udogodnień, a przede wszystkim korzysta z przyspieszenia karty graficznej, co pozwala skrócić wiele procesów.
22 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – tworzenie filmowego efektu
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób za pomocą obniżenia nasycenia kolorów oraz zwiększenia kontrastu uzyskać na zdjęciu „filmowy” efekt (ang. cinema effect).
18 Kwi 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom 5 w małym palcu – efekt ziarnistego matu
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” opiszemy, w jaki sposób uzyskać na zdjęciach efekt ziarnistego matu.
11 Kwi 2015
Michał Chrzanowski
0
Capture One Pro 8.2 - wygodniejsza edycja kolorystyczna
Phase One zaprezentowało aktualizację programu Capture One 8, służącego do edycji i wywoływania plików RAW. Uaktualnienie wprowadza nowe opcje obróbki kolorystycznej i wsparcie dla najnowszego sprzętu.
24 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0