drony

Wszystkie artykuły z tagiem: "drony" w serwisie fotopolis.pl:
Drone Awards 2019 - zgłoś swoje najlepsze lotnicze prace i powalcz o tytuł Fotografa Roku
Jeszcze do 19 maja możesz wziąć udział w Drone Awards 2019 - konkursie, w którym nagradzane są najlepsze zdjęcia i filmy pokazujące naszą planetę z podniebnej perspektywy.
15 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Skylum AirMagic - automatyczna postprodukcja ujęć z drona
Odpowiedzialna za aplikacje Luminar i Photolemur firma Skylum prezentuje nowy program skierowany do pilotów dronów. Dzięki wsparciu systemu sztucznej inteligencji, cały proces odbywać ma się błyskawicznie, z minimalną koniecznością ingerencji ze strony użytkownika.
11 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Dron kontra samolot. DJI oskarża autorów testu o sianie paniki
We wrześniu środowisko droniarzy obiegł film prezentujący skutki kolizji popularnego drona DJI ze skrzydłem samolotu. W odpowiedzi DJI oskarża naukowców o stronniczość i żąda usunięcia publikacji z internetu.
23 Paź 2018
Maciej Luśtyk
3
Yuneec Mantis Q - niedrogi i mocny konkurent dla DJI Mavic Air. Czy zapowiada się rynkowy hit?
Yuneec to kolejny producent, który wypuszcza zaawansowanego, składanego drona, nakierowanego na masowego odbiorcę. Mantis Q filmuje w 4K, posiada system śledzenia, rozpędza się do 72 km/h i pozwala na 33 minuty lotu. Do tego jest relatywnie tani.
7 Sie 2018
Maciej Luśtyk
4
Parrot Anafi - nowa konkurencja dla DJI Mavic Air
Drony Parrot, choć nie tak dobrze znane jak produkcje DJI, już od lat cieszą się dobrą opinią użytkowników. Model Anafi, dzięki rozwiniętej specyfikacji ma szansę zwiększyć rozpoznawalność marki i zdobyć uznanie nawet bardziej wymagających użytkowników. To bezpośredni konkurent modelu DJI Mavic.
8 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Nemo to podwodny dron 4K z kilkoma ciekawymi funkcjami
Rejestrowanie filmów w 4K, 16-megapikselowe zdjęcia, maksymalne zanurzenie do 100 m, wygodna aplikacja i bateria, która ma wystarczyć na 3 godziny odkrywania podmorskich głębin - to tylko niektóre z możliwości zaprezentowanego drona Nemo.
17 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Koniec z lataniem w niedozwolonych miejscach? DJI wprowadza system monitoringu dronów AeroScope
Z racji rosnącej popularności dronów, loty w niedozwolonych miejscach stają się coraz poważniejszym problemem. DJI chce się z tym uporać wprowadzając system, który pomoże służbom w identyfikacji łamiących przepisy użytkowników.
17 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Filmujesz dronem? Ta mapa pokaże ci jakie prawa obowiązują w większości krajów świata
Pojawienie się dronów pozwoliło zwykłym użytkownikom tworzyć ujęcia zarezerwowane wcześniej jedynie dla wysokobudżetowych produkcji filmowych. Nic dziwnego, że z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Ważne jednak, aby przy ich użyciu przestrzegać obowiązującego prawa. Ułatwi Wam to ta mapa.
21 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Kudrone - kompaktowy mocarz
Nagrywanie w jakości 4K, funkcja podążania za filmowanym obiektem czy chociażby natychmiastowy przesył wideo na żywo, to główne cechy Kudrone - drona, który jest wielkości dłoni.
27 Mar 2017
Michał Chrzanowski
1
Dron Lily przechodzi do historii
Lily miał być dronem wyjątkowym i stworzonym specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników. Na rynku miał pojawić się pod koniec ubiegłego roku. Jednak nic nie zapowiadało, że po udanej kampanii w serwisie Kickstarter producent ogłosi upadłość.
13 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0