drony

Wszystkie artykuły z tagiem: "drony" w serwisie fotopolis.pl:
Lily - automatyczny dron do sportów ekstremalnych
Gdy w naszej redakcji rozmawialiśmy o dronach, ubolewaliśmy nad brakiem prostych urządzeń, które automatycznie śledziłyby i rejestrowały nasze poczynania podczas uprawiania sportów. Takim urządzeniem jest właśnie Lily.
13 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
3D Robotics SOLO - konkurencja dla dronów DJI
Niebawem na polski rynek trafi dron 3D Robotics SOLO, wyposażony w 3-osiowy gimbal, oferujący możliwość transmisji materiału HD na odległość 1 km. Wszystkimi funkcjami drona możemy sterować za pomocą aplikacji na smartfony, a urządzenie posiada ciekawe tryby automatyczne.
14 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
DJI Phantom 3 - nowy dron 4K
DJI, znany producent dronów filmowych zaprezentował nową generację modelu Phantom. DJI Phantom 3 dostępny będzie w wersjach z kamerą 4K oraz HD. Trzecia generacja ma umożliwiać lepsze sterowanie i oferować pojemniejszą baterię. Usprawniona została także aplikacja odpowiadająca za łączność z urządzeniem.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Drony z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie?
Wczoraj lista producentów wspierających coraz bardziej popularny system Mikro Cztery Trzecie rozszerzyła się o trzy kolejne firmy. Dwie z nich to producenci optyki, niespodziankę stanowi zaś pojawienie się w systemie firmy DJI, znanej przede wszystkim z produkcji dronów.
11 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0