drony

Wszystkie artykuły z tagiem: "drony" w serwisie fotopolis.pl:
DJI Focus - bezprzewodowy follow focus do dronów i nie tylko
Właściwie ostatnią rzeczą, którą filmowe drony ustępowały tradycyjnemu filmowaniu z pokładu helikoptera były niewielkie możliwości manualnej kontroli nad ustawieniami ostrości. Zmienia to nowy system DJI Focus.
8 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Hover Camera - pierwszy dron prawdziwie osobisty?
Czy w przyszłości za każdym z nas będzie podążał miniaturowy fotograficzny dron? Projekt firmy Zero Zero to urządzenie jakiego jeszcze nie było.
27 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
DJI Phantom 4 - nowy flagowiec zaprezentowany
DJI, znany producent dronów filmowych zaprezentował nową generację modelu Phantom. DJI Phantom 4 umożliwia lepsze sterowanie i śledzenie obiektów oraz oferuje pojemniejszą baterię i filmy w jakości 4K.
2 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Yuneec CGO4 - Panasonic GH4 w wersji do dronów
Producent dronów Yuneec we współpracy z Panasonikiem stworzył kamerę CGO4. Miniaturowa wersja aparatu GH4 ma znacznie poszerzyć nasze możliwości pod względem filmowaniania dronem.
1 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Phantom 3 4K - podgląd przez Wi-Fi
CES 2016: DJI zaprezentowało nowego drona z serii Phatnom 3. Model 4K oferuje prawie identyczną specyfikację, co model Professional, otrzymujemy jednak możliwość podglądu obrazu za pośrednictwem łącza Wi-Fi. Niestety od najbardziej zaawansowanego modelu odróżnia go dużo mniejszy zasięg.
5 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
#fromwhereidrone - najpiękniejsze zdjęcia wykonane dronami, w jednym miejscu
Drony wywarły ogromny wpływ na środowisko filmowe i fotograficzne, a zdjęcia zrobione za ich pomocą co i rusz zdobywają tysiące lajków w mediach społecznościowych. A co byście powiedzieli na codzienną porcję świetnych inspiracji w tym temacie? Pomoże wam w tym nowy trend robiący furorę na Instagramie.
8 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Hexo+ - automatyka do potęgi
Rynek dronów filmowych z każdym dniem staje się coraz bardziej nasycony, ciągle jednak brakuje wygodnych i efektywnych rozwiązań z segmentu dronów automatycznych, które samoczynnie podążałyby za użytkownikiem i pozwalały na uzyskanie ciekawego materiału, bez konieczności korzystania z kontrolera. Sytuację tę mają zamiar odmienić twórcy drona Hexo+.
24 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
DJI Phantom X -  przyszłość dronów… wieje nudą
DJI pokazało filmik obrazujący możliwości koncepcyjnego drona Phantom X, który miałby ukazać się na rynku w ciągu najbliższych kilku lat i zrewolucjonizować nasze spojrzenie na te urządzenia. Czy jednak zademonstrowane funkcje są naprawdę tak ekscytujące? Przekonajcie się sami.
9 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto D1 Drone - plecak na drona
Manfrotto wzbogaca ofertę o nowy plecak, zaprojektowany dla użytkowników dronów, który otwiera nową linię akcesoriów i pokrowców Manfrotto Aviator Collection. Oprócz drona z pilotem sterowania, w plecaku D1 Drone zmieścimy także lustrzankę, laptopa i statyw.
3 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Zobacz pierwszy film nagrany dronem GoPro
Pod koniec maja firma zapowiadała wejście na rynek dronów z własną maszyną latającą. Urządzenia mają trafić na rynek w pierwszej połowie 2016 roku, a już teraz GoPro wypuściło film nagrany za pomocą prototypu. Czy jest na co czekać?
29 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0