drony

Wszystkie artykuły z tagiem: "drony" w serwisie fotopolis.pl:
AirSelfie - nowy wymiar autoportretów
Powstanie miniaturowych dronów osobistych było tylko kwestią czasu. Nie spodziewaliśmy się jednak, że motywacją do ich stworzenia będą zdjęcia selfie.
24 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Podniebna ofensywa DJI
Firma DJI zaprezentowała dziś najnowsze odsłony swoich najbardziej zaawansowanych dronów. Modele Phantom 4 Pro i Inspire 2 mają być szybszymi, wydajniejszymi i o wiele bardziej profesjonalnymi konstrukcjami.
16 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
DJI Zenmuse Z30 - kamera do drona z 30-krotnym zoomem optycznym
Niedawno DJI pokazało pierwszy w swojej ofercie moduł kamery z obiektywem zmiennoogniskowym o ekwiwalencie 22-77 mm. To jednak nic w porównaniu z modelem Zenmuse Z30 z 30-krotnym zoomem optycznym. Niestety raczej z niego nie skorzystacie.
25 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
PowerVision PowerEye - czy nowy gracz namiesza na rynku profesjonalnych dronów?
Na rynku dronów mamy multum pozycji kierowanych do zwykłych konsumentów i średnio-zaawansowanych filmowców. Twórcy profesjonalni mają już znacznie mniejszy wachlarz opcji. Właśnie w ten segment celują nowe drony PowerVision.
4 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
W DJI Arena nauczysz się latać dronami
Często nauka latania dronami nie należy do najłatwiejszych. Jednak pod okiem ekspertów DJI będziemy w stanie szybko podszkolić swój warsztat i nauczyć się nowych powietrznych akrobacji. A to nie wszystko co ma do zaoferowania DJI Arena.
24 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Teal to prawdopodobnie najszybszy konsumencki dron na świecie
Teal to młody producent, który z impetem chce zwojować rynek konsumenckich dronów. Firma zaprezentowała model, który może okazać się najszybciej latającym urządzeniem, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.
26 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Walkera Voyager 4 – dron z 16x zoomem optycznym
Najnowszy Voyager to już 4 odsłona drona zaprojektowanego przez firmę Walkera. Nowa konstrukcja zapewnia imponujący 16x zoom optyczny, nagrywanie w jakości Full HD 1080p oraz łączenie z siecią 4G.
22 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
DJI Zenmuse Z3 - pierwsza w dziejach firmy kamera ze zmiennoogniskowym obiektywem
Zaprezentowany dziś model Zenmuse Z3 został wyposażony w zmiennoogniskowy obiektyw 22-77 mm i 12MP matrycę obrazu. Aparat jest kompatybilny z większością dronów dostępnych w ofercie DJI.
15 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Najlepsze zdjęcia 2016 roku wykonane dronami, według National Geographic
Organizowany wspólnie przez National Geographic i społeczność serwisu Dronestagram konkurs fotograficzny, od 3 lat wyłania najlepsze kadry uchwycone z powietrza. Zobaczcie najlepsze zdjęcia ostatniego roku.
8 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Zobacz najlepsze filmy 2016 roku nagrane dronami
Drony są obecnie jednymi z najchętniej kupowanych urządzeń do rejestracji obrazu na rynku. Ich użytkownicy doczekali się własnych konkursów fotograficznych i festiwali filmowych. Zobaczcie najlepsze materiały nagrodzone na NYC Drone Film Festival.
10 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0