drony

Wszystkie artykuły z tagiem: "drony" w serwisie fotopolis.pl:
Chcesz rozpocząć przygodę z dronami? Oto 5 porad na start, które warto znać
Planujesz zakup swojego pierwszego drona, ale nie wiesz co zrobić, by szybko podbić przestworza? Matti Haapoja - fotograf, filmowiec i pasjonat nowinek technologicznych - dzieli się pięcioma radami, które pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę z dronami.
6 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Parrot Anafi - nowa konkurencja dla DJI Mavic Air
Drony Parrot, choć nie tak dobrze znane jak produkcje DJI, już od lat cieszą się dobrą opinią użytkowników. Model Anafi, dzięki rozwiniętej specyfikacji ma szansę zwiększyć rozpoznawalność marki i zdobyć uznanie nawet bardziej wymagających użytkowników. To bezpośredni konkurent modelu DJI Mavic.
8 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Nemo to podwodny dron 4K z kilkoma ciekawymi funkcjami
Rejestrowanie filmów w 4K, 16-megapikselowe zdjęcia, maksymalne zanurzenie do 100 m, wygodna aplikacja i bateria, która ma wystarczyć na 3 godziny odkrywania podmorskich głębin - to tylko niektóre z możliwości zaprezentowanego drona Nemo.
17 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Oto najlepsze podniebne zdjęcia 2017 roku wg Dronestagram
Różnorodne zdjęcia, które ukazują nasz świat z zupełnie innej perspektywy - tak najlepiej możemy opisać fotograficzne podsumowanie 2017 roku, które przygotował serwis Dronestagram.
10 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Koniec z lataniem w niedozwolonych miejscach? DJI wprowadza system monitoringu dronów AeroScope
Z racji rosnącej popularności dronów, loty w niedozwolonych miejscach stają się coraz poważniejszym problemem. DJI chce się z tym uporać wprowadzając system, który pomoże służbom w identyfikacji łamiących przepisy użytkowników.
17 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Filmujesz dronem? Ta mapa pokaże ci jakie prawa obowiązują w większości krajów świata
Pojawienie się dronów pozwoliło zwykłym użytkownikom tworzyć ujęcia zarezerwowane wcześniej jedynie dla wysokobudżetowych produkcji filmowych. Nic dziwnego, że z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Ważne jednak, aby przy ich użyciu przestrzegać obowiązującego prawa. Ułatwi Wam to ta mapa.
21 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Kudrone - kompaktowy mocarz
Nagrywanie w jakości 4K, funkcja podążania za filmowanym obiektem czy chociażby natychmiastowy przesył wideo na żywo, to główne cechy Kudrone - drona, który jest wielkości dłoni.
27 Mar 2017
Michał Chrzanowski
1
Oto najlepsze filmy nagrane dronami w ostatnim roku
Kolejny raz mamy okazję obejrzeć filmy, które pokazują jak bardzo pojawienie się dronów odmieniło rynek kinematografii. Prace nagrodzone na 2017 NYC Drone Film Festiwal to solidna dawka emocji, inspiracji i wyjątkowych ujęć.
22 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Dron Lily przechodzi do historii
Lily miał być dronem wyjątkowym i stworzonym specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników. Na rynku miał pojawić się pod koniec ubiegłego roku. Jednak nic nie zapowiadało, że po udanej kampanii w serwisie Kickstarter producent ogłosi upadłość.
13 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
To trzeba zobaczyć. Najlepsze podniebne zdjęcia 2016 roku wg Dronestagram
Miliony udostępnionych zdjęć, a spośród nich właśnie te. Koniecznie zobaczcie 20 najlepszych fotografii wykonanych dronami, które zostały wybrane spośród wszystkich zdjęć opublikowanych w serwisie Dronestagram w 2016 roku.
20 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0