Affinity Photo

Wszystkie artykuły z tagiem: "Affinity Photo" w serwisie fotopolis.pl:
Affinity Photo w końcu dostępny na Windows
Nareszcie Affinity Photo trafia na system Windows. Do tej pory program umożliwiający między innymi wywoływanie plików RAW oraz pracę na warstwach był jedynie dostępny dla użytkowników MacOS. Jednak już teraz możecie pobrać bezpłatną testową wersję beta.
10 Lis 2016
Michał Chrzanowski
1
Nadchodzi Affinity Photo 1.5 - jakie usprawnienia zobaczymy w nowej wersji?
Alternatywa dla produktów Adobe staje się coraz bardziej atrakcyjna. Niedawno informowaliśmy Was o mającej pojawić się na początku przyszłego roku wersji na tablety, a sam program już niebawem otrzyma uaktualnienie, które znacznie wpłynie na jego możliwości.
27 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Affinity Photo nadchodzi w wersji na tablety
Zaprezentowany w zeszłym roku program Affinity to alternatywa dla produktów Adobe, z której korzysta coraz więcej fotografów. Już niedługo na rynku ma się pojawić oferująca tę samą funkcjonalność wersja na iPady.
14 Cze 2016
Maciej Luśtyk
2
Affinity Photo już niebawem także na Windows
Affinity Photo to w pełni wyposażona aplikacja służąca do obróbki zdjęć. Umożliwia między innymi wywoływanie plików RAW oraz pracę na warstwach. Do tej pory program był jedynie dostępny dla użytkowników systemu MacOS. Jednak producent zapowiedział również wersję na Windowsa.
21 Mar 2016
Michał Chrzanowski
1
Affinity Photo - konkurent Photoshopa już dostępny i w promocyjnej cenie
Affinity Photo to w pełni wyposażona oplikacja do obróbki zdjęć. Umożliwia wywoływanie RAW-ów i pracę na warstwach. Pełna wersja programu jest od dziś przez dwa tygodnie dostępna w promocyjne cenie 39,99 EUR.
9 Lip 2015
Michał Sułkiewicz
0
Affinity Photo - alternatywa dla Photoshopa
Firma Serif zaprezentowała nowy program do zaawansowanej edycji zdjęć, który ma posłużyć jako alternatywa Photoshopa dla fotografów pracujących na komputerach Apple. Producent udostępnia za darmo wersję testową aplikacji.
9 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0