Genesis

Wszystkie artykuły z tagiem: "Genesis" w serwisie fotopolis.pl:
Quadralite - Genesis i Quantuum łączą siły
Firm Genesis i Quantuum raczej nie trzeba przedstawiać rodzimym fotografom. Od teraz znajdujące się w ich katalogach produkty oświetleniowe oferowane będą pod marką Quadralite.
29 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
Genesis Base - profesjonalne statywy dla fotografów i filmowców
Next 77, dystrybutor marki Genesis poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej linii profesjonalnych statywów dla fotografów i filmowców. Trójnogi,monopody i akcesoria z serii Genesis Base wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów i oferują udźwig nawet do 30 kg.
25 Sty 2016
Maciej Luśtyk
1
Nowe slidery i wizjery w ofercie Genesis
Next 77, dystrybutor marki Genesis poinformował o rozszerzeniu oferty akcesoriów fotograficznych o nowe produkty. Do sprzedaży trafią między innymi nowe wizjery CineView Pro do aparatów Panasonic GH3, GH4 i kamer Blackmagic oraz slidery B-Slide II o długościach 60 i 120 cm.
19 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Genesis Dakar L - test torby fotograficznej
Do naszej redakcji trafiła torba fotograficzna Genesis z serii Dakar. To propozycja dla entuzjastów fotografii, którzy potrzebują torby miejskiej stworzonej do przenoszenia dużej ilości sprzętu fotograficznego. Sprawdźmy zatem, czy propozycja marki Genesis dobrze sprawdzi się w tej roli i sprosta wymaganiom fotografów.
8 Maj 2015
Michał Chrzanowski
0
“Trochę makro, trochę retro” - weekendowe warsztaty z Grzegorzem Michałowskim
Firma Next77 i sklep FotoABC zapraszają do Rzepiszewa na weekendowe, plenerowe warsztaty fotograficzne z gościem specjalnym, Grzegorzem Michałowskim. Zajęcia odbędą się w dniach 5-7 czerwca 2015 roku.
5 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Genesis Stroboss 58N - wydajna lampa reporterska
W ofercie dystrybutora produktów marki Genesis pojawiła się lampa błyskowa Stroboss 58 w wersji do aparatów Nikona. Jej akumulator pozwala na wykonanie 650 błysków.
15 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0