fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Wydawca fotopolis.pl szuka programisty/administratora serwera
Jeżeli znasz się na administrowaniu serwerami UNIX, a SQL czy PHP nie ma dla Ciebie tajemnic i chcesz pracować nad innowacyjnymi projektami internetowymi w dynamicznym zespole wydawcy fotopolis.pl firmie Sun House Media, mamy pracę dla Ciebie.
4 Sie 2009
Michał Sułkiewicz
0
Szukamy dziennikarza na stanowisko Redaktor działu artystycznego
Redakcja fotopolis.pl szuka osoby na stanowisko Redaktor działu artystycznego. Jeżeli interesuje Cię fotografia artystyczna, dysponujesz odpowiednią wiedzą o fotografii i doskonale radzisz sobie ze słowem pisanym, możesz dołączyć do zespołu najlepszego polskiego serwisu internetowego o fotografii.
4 Maj 2009
Michał Sułkiewicz
0
Fotopolis.pl w dodatku do Rzeczpospolitej
Do jutrzejszego wydania Rzeczpospolitej trafi dodatek "Digital Memories" przygotowany przez firmę Media Planet we współpracy z redakcją Fotopolis.pl. Nasi redaktorzy radzą w nim jak wybierać aparat oraz dokonują przeglądu najciekawszych nowości sprzętowych z ostatnich miesięcy i programów do obróbki grafiki. Zapraszamy do lektury! {BIT|Aktualizacja - 30.04}
29 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
Ponad 300 000 czytelników fotopolis.pl w grudniu 2008!
Miło nam poinformować o kolejnym rekordzie oglądalności fotopolis.pl. W grudniu 2008 na nasze strony czytało ponad 300 000 osób. Dokładnie była to wartość 301 547 unikalnych użytkowników. Mimo że przez ostatnie 12 miesięcy padały mniejsze rekordy, my czekaliśmy na przekroczenie kolejnej okrągłej liczby. W grudniu 2008 udało się!
5 Sty 2009
Michał Sułkiewicz
0
Szczęśliwego nowego 2009 roku życzy fotopolis.pl!
Kolejny rok już prawie za nami. Każdy ma swoją ocenę mijających dwunastu miesięcy, jednak dla fotopolis.pl był to bardzo dobry rok. Dziękujemy naszym czytelnikom oraz wszystkim, którzy z nami współpracowali w 2008 roku i życzymy wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2009.
31 Gru 2008
Michał Sułkiewicz
0
Ankieta czytelników 2008 - wyniki
Kim są czytelnicy fotopolis.pl? Jak oceniają naszą pracę i co im przeszkadza? Prezentujemy wyniki ankiety i ósemkę nagrodzonych szczęściarzy, do których trafią akcesoria fotograficzne ufundowane przez firmę K-Consult.
22 Gru 2008
Marta Majewska
0
Newsletter fotopolis.pl częściej
Od dzisiaj prenumeratorzy newslettera fotopolis.pl będą go otrzymywali częściej. Opublikowane w ciągu ostatniej doby na stronach naszego serwisu wiadomości będą wysyłane do skrzynek mailowych prenumeratorów każdego dnia rano. Taka zmiana jest odpowiedzią na prośby czytelników.
19 Gru 2008
Michał Sułkiewicz
0
Nagrody czytelników i redakcji Fotopolis.pl 2008 rozdane!
Nieco ponad trzy tygodnie temu zaprosiliśmy naszych czytelników do głosowania w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia artystyczne ostatnich dwunastu miesięcy. Znamy już wyniki tego plebiscytu. Ogłosiliśmy je wczoraj, podczas świętowania 7. urodzin Fotopolis.pl. Również wczoraj wręczyliśmy nagrody laureatom "Pięcioboju Fotograficznego".
30 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
10 000 użytkowników forum.fotopolis.pl przekroczone!
Zbliżając się do czwartej rocznicy powstania forum dyskusyjne towarzyszące fotopolis.pl przekroczyło w ostatnich dniach 10 000 zarejestrowanych użytkowników. Począwszy od stycznia 2005 pasjonaci fotografii mogą dyskutować w kilkudziesięciu pokojach tematycznych poświęconych zarówno sprzętowi, jak i innym tematom fotograficznych.
17 Paź 2008
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt na produkt i wydarzenie roku oraz ankieta urodzinowa fotopolis.pl - edycja 2008
Już po raz czwarty zapraszamy naszych czytelników do głosowania na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne ostatnich 12 miesięcy. Kolejny raz możecie zagłosować na sprzęt fotograficzny i wydarzenia artystyczne, które Waszym zdaniem zasługują na Waszą - czytelników fotopolis.pl - nagrodę. Zapraszamy także do corocznej, urodzinowej ankiety czytelników fotopolis.pl, w której możecie podzielić się z nami Waszym zdaniem na temat fotopolis.pl. Tylko do 27 października!
7 Paź 2008
Michał Sułkiewicz
0