fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Dziś w nocy przerwa techniczna w działaniu forum.fotopolis.pl
Dziś w nocy w godzinach 01:00-06:00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu forum.fotopolis.pl. W tych godzinach nie będzie możliwe czytanie i pisanie postów, ani logowanie się do swojego profilu. W razie problemów z logowaniem do nowej wersji forum, proszę przeczytać poniższy tekst.
9 Lut 2010
Michał Sułkiewicz
0
Nieplanowana przerwa w pracy fotopolis.pl
Dzisiaj rano przez kilka godzin nie było dostępu do fotopolis.pl. Na skutek przyczyn, które jeszcze badamy jeden z naszych serwerów wymagał interwencji administratora. Obecnie praca serwera wróciła już do normy. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
4 Lut 2010
Michał Sułkiewicz
0
fotopolis.pl czytane przez największą liczbę czytelników wśród portali fotograficznych w Polsce
W związku z tym, że kolejne internetowe serwisy o fotografii ogłaszają się największymi czy najpopularniejszymi w swoim segmencie, postanowiliśmy zareagować i poinformować naszych czytelników i partnerów, że fotopolis.pl nadal pozostaje serwisem docierającym do największej liczby pasjonatów fotografii w Polsce. Ponieważ jednak na rynku dostępne są różne metodologie mierzenia statystyk stron internetowych, przedstawiamy krótki przewodnik i wyjaśnienia ekspertów rynku badań internautów - firmy...
2 Lut 2010
Marta Majewska
0
Ankieta czytelników 2009 - wyniki
Przedstawiamy wyniki corocznej ankiety czytelników. W tej edycji potwierdziło się wiele wyników z poprzednich lat, ale było też parę niespodzianek. Zobaczcie kim są czytelnicy fotopolis.pl, co mają w swoich torbach fotograficznych i jak oceniają pracę redakcji.
9 Sty 2010
Michał Sułkiewicz
0
fotopolis.pl na Facebooku - zostań fanem!
Oficjalnie wystartowała strona fotopolis.pl w serwisie Facebook. Codziennie będzie można na niej znaleźć podsumowanie newsów, które publikujemy na fotopolis.pl, a także "breaking news", a więc najważniejsze wiadomości dnia.
8 Sty 2010
Michał Sułkiewicz
0
Fotopolis EXPO 2009 - bezpośrednia relacja
fotopolis EXPO 2009 Fotopolis EXPO - Warszawskie Dni Fotografii wystartowały na dobre. Wczorajszy dzień został zdominowany przez osoby zawodowo związane z fotografią. Od dziś wystawcy kierują się w stronę amatorów i pasjonatów fotografii. Tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się w Dawnej Wytwórni Wódek Koneser na warszawskiej Pradze zapraszamy do przeczytania naszej bezpośredniej relacji z targów.
24 Paź 2009
Michal Grzegorczyk
0
fotopolis EXPO 2009 - wejściówki za udział w ankiecie urodzinowej
fotopolis EXPO 2009. Zakończyła się nasza urodzinowa ankieta. Pierwsze pięćdziesiąt osób, które ją wypełniło otrzymuje bezpłatne wejściówki na rozpoczynające się dzisiaj fotopolis EXPO.
23 Paź 2009
Michal Grzegorczyk
0
Plebiscyt na najlepsze produkty, akcesoria i wydarzenia roku 2009 oraz ankieta urodzinowa
Jak co roku z okazji kolejnych urodzin fotopolis.pl zapraszamy Was do wypełnienia urodzinowej ankiety czytelników oraz do wyboru najlepszych produktów i wydarzeń fotograficznych 2009 roku.
6 Paź 2009
Michał Sułkiewicz
0
Fotopolis.pl ma 8 lat!
Dokładnie dzisiaj mija 8 lat od kiedy oficjalnie wystartowaliśmy w sieci. Przez te wszystkie lata niezmiennie dostarczamy naszym czytelnikom najciekawszych informacji ze świata fotografii, będąc - bez fałszywej skromności - najbardziej aktualnym i wiarygodnym medium fotograficznym.
6 Paź 2009
Michał Sułkiewicz
0
Michał Grzegorczyk obejmuje posadę redaktora naczelnego fotopolis.pl
Miło nam poinformować, że Michał Grzegorczyk przejął obowiązki Redaktora naczelnego fotopolis.pl. Michał pracuje w redakcji fotopolis.pl już ponad dwa lata, a ostatnio pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego, a wcześniej sekretarza redakcji.
18 Wrz 2009
Michał Sułkiewicz
0