fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Strefa ART fotopolisEXPO 2010
Tuż przed wakacjami, między 11 a 13 czerwca, pod hasłem "Wakacje z fotografią" odbędzie się druga edycja imprezy fotopolisEXPO. Po raz kolejny jedna z hal dawnej Wytwórni Wódek Koneser zamieni się w ogromną galerię, gdzie będzie prezentowanych wiele wystaw fotograficznych. A to dopiero początek atrakcji...
17 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
fotopolis EXPO 2010- Warszawskie Dni Fotografii coraz bliżej
"Przygotuj się na WAKACJE Z FOTOGRAFIĄ" - pod tym hasłem organizowana jest tegoroczna impreza fotopolisEXPO - Warszawskie Dni Fotografii, która zagości w Warszawie już w dniach 11-13 czerwca. Będzie to niezwykła okazja nie tylko do poznania i przetestowania nowości sprzętowych głównych koncernów, ale także do zakupów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w sklepie targowym. Ale to nie wszystko: w sobotni wieczór, 12 czerwca zaprosimy Was na wyjątkowe wydarzenie dla spragnionych kultury - Noc Pragi.
14 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Utrudnienia w dostępie do stron fotopolis.pl
Na skutek awarii zasilania w centrum Warszawy niektórzy z naszych czytelników mogą mieć problemy z dostępem do stron fotopolis.pl. Awaria swoim zasięgiem obejmuje te z firm dostarczających Internet, które korzystają z węzła w centrum Warszawy. Niestety sytuacja ta jest od nas zupełnie niezależna. Za zaistniałe niedogodności przepraszamy i mamy nadzieję, że awaria zostanie szybko usunięta.
14 Maj 2010
Michał Sułkiewicz
0
Wystawa Marka Kurzoka w Krakowie
Zapraszamy na otwarcie wystawy laureata Grand Prix zeszłorocznego "Pięcioboju fotograficznego" Fotopolis.pl - Marka Kurzoka. W Krakowie autor zaprezentuje głównie zainpirowane horrorem prace. Wernisaż w piątek, 14 maja o godz. 18:00 w krakowskiej Galerii Anima Art.
6 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wydawca fotopolis.pl szuka pracownika/stażysty do działu marketingu
Firma Sun House Media wydawca fotopolis.pl oraz internetowych serwisów poświęconych modzie poszukuje osoby na stanowisko Asystenta w dziale marketingu i reklamy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przeczytania szczegółowych wymagań.
14 Kwi 2010
Michał Sułkiewicz
0
Oddajmy fotograficzny hołd ofiarom katastrofy
Aktualizacja.Minął termin nadsyłania prac do naszej galerii, w której znalazły się zdjęcia dokumentujące okres żałoby narodowej. Dziś dodaliśmy ostatnie prace. Na początku tygodnia zachęcaliśmy Was do przesyłania zdjęć dokumentujących ten wyjątkowy moment w naszej historii. Przez cztery dni opublikowaliśmy blisko 50 Waszych fotografii. Dziękujemy wszystkim, którzy zareagowali na naszą akcję!
13 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
Żałoba narodowa - oddajmy fotograficzny hołd ofiarom katastrofy
Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. W wielu miastach i miejscowościach Polski ludzie spontanicznie gromadzą się składając kwiaty i zapalając znicze. Uwiecznijmy na zdjęciach ten wyjątkowy moment w naszej historii oddając w ten sposób hołd ofiarom katastrofy. Fotopolis.pl uruchomi specjalną galerię, w której będziemy zamieszczać nadesłane przez Was zdjęcia.
12 Kwi 2010
Michał Sułkiewicz
0
Likwidujemy dział ogłoszenia
Po sygnałach otrzymanych od naszych czytelników i w związku z problemami z weryfikacją wiarygodności publikowanych ogłoszeń postanowiliśmy z dzisiejszym dniem zlikwidować na fotopolis.pl dział ogłoszenia.
16 Mar 2010
Michał Sułkiewicz
0
Przerwa w pracy fotopolis.pl w godzinach 01:00-04:00
Uprzejmie informujemy, że w związku z pracami konserwacyjnymi na serwerze dziś w nocy w godzinach 01:00-04:00 fotopolis.pl nie będzie dostępne. Przerwa w pracy dotyczy tylko głównego serwisu oraz serwisów specjalnych. Forum.fotopolis.pl oraz serwisy pocztowe w domenie fotopolis.pl będą w tym czasie działały normalnie. Za zaistniałe trudności przepraszamy.
14 Mar 2010
Michał Sułkiewicz
0
Warszawskie Dni Fotografii fotopolisEXPO 2010
Znane są już pierwsze szczegóły fotopolisEXPO 2010 - Warszawskich Dni Fotografii. W tym roku impreza odbędzie się w czerwcu pod hasłem "Wakacje z fotografią"
19 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0