fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Dziś 10. urodziny fotopolis. Zaczynamy dwa plebiscyty!
Dziś obchodzimy 10. urodziny fotopolis.pl. Tradycyjnie przygotowaliśmy ankietę urodzinową i plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia ubiegłego roku. W związku z okrągłą rocznicą zapraszamy do udziału w jeszcze jednym, specjalnym plebiscycie podsumowującym ostatnią dekadę.
6 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Plebiscyt na produkty i wydarzenia dekady!
W tym roku z okazji 10-lecia fotopolis.pl oprócz zwykłego plebiscytu na produkty roku odbędzie się plebiscyt na produkty i wydarzenia dekady. Chcemy, żeby nasi czytelnicy wzięli aktywny udział w wyborze nominacji w poszczególnych kategoriach. W urodziny fotopolis.pl zagłosujemy na produkty i wydarzenia dekady spośród nadesłanych przez Was nominacji.
29 Wrz 2011
Michał Sułkiewicz
0
Dziesięciolecie fotopolis.pl
W tym roku obchodzimy 10 lat istnienia fotopolis.pl. W związku z tą okrągłą rocznicą szykujemy wiele wydarzeń i atrakcji, które rozpoczynają się już teraz i będą się ciągnąć aż do urodzin fotopolis.pl w październiku. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego, co będzie się działo przez następne miesiące.
29 Cze 2011
Michał Sułkiewicz
0
Wesołego Alleluja!
Naszym czytelnikom, współpracownikom i sympatykom życzymy pogodnych, rodzinnych i słonecznych świąt oraz tradycyjnie wodoodpornych aparatów w lany poniedziałek!
22 Kwi 2011
Michał Sułkiewicz
0
Grafik/Web Designer poszukiwany do współpracy
Firma Sun House Media wydawca fotopolis.pl, CoGdzieZaile.pl i magazyner.pl nawiąże współpracę z dobrym grafikiem lub niegorszą firmą designerską specjalizującą się w projektowaniu grafiki do stron internetowych.
11 Kwi 2011
Michał Sułkiewicz
0
Dziennikarz do działu testów poszukiwany
Sun House Media szuka dziennikarza do działu testów fotopolis.pl. Jeżeli Twoją pasją jest sprzęt fotograficzny wszelkiej maści, technologie cyfrowe masz w małym palcu oraz brylujesz na forach internetowych w tematach "który aparat jest lepszy i dlaczego", to być może mamy pracę dla Ciebie.
11 Kwi 2011
Michał Sułkiewicz
0
Wesołych i fotograficznych świąt!
Z okazji tegorocznych świąt chcielibyśmy życzyć Wam spełnienia wszystkich - nie tylko fotograficznych - marzeń, dużo radości w gronie najbliższych przy wigilijnym stole oraz wielu wspaniałych chwil przez całe święta!
24 Gru 2010
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt na najlepsze produkty, innowacje i wydarzenia roku 2010 oraz ankieta urodzinowa
W urodziny fotopolis.pl tradycyjnie zapraszamy do wypełnienia ankiety czytelników i wyboru najlepszych produktów i wydarzeń minionego roku. Tym razem poza aparatem systemowym, kompaktem, obiektywem i akcesorium można też głosować na nową kategorię "Innowacja roku".
6 Paź 2010
Michal Grzegorczyk
0
Już dziewięć lat możecie czytać fotopolis.pl!
Dzisiaj obchodzimy dziewiąte urodziny. Aż trudno uwierzyć, że już przez taki szmat czasu codziennie dostarczamy Wam najnowszych i najbardziej wiarygodnych newsów ze świata fotografii. W rezultacie w naszej bazie jest już ponad 12 000 tekstów obejmujących spory kawałek historii fotografii cyfrowej.
6 Paź 2010
Michał Sułkiewicz
0
fotopolisEXPO - przewodnik po wystawach
Impreza fotopolisEXPO - Warszawskie Dni Fotografii zaczyna się już w piątek 11 czerwca i potrwa do niedzieli - 13 czerwca. Oczywiście na "Noc Pragi" - 12 czerwca szykuje się mnóstwo atrakcji. W "Koneserze" zawiśnie ponad 300 fotografii na 20 wystawach. Znajdziemy na nich fotografię mody, artystyczną, przyrodniczą i podróżniczą. Prezentujemy przewodnik po wystawach fotopolisEXPO 2010.
7 Cze 2010
Marcin Grabowiecki
0