fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Otwarcie wystawy przedaukcyjnej w Galerii Refleksy - fotorelacja
Wczoraj wieczorem w Galerii Refleksy w Warszawie została otwarta wystawa przedaukcyjna i wystawa zdjęć tygodnia, zorganizowana z okazji 10. urodzin fotopolis.pl. W gościnnej przestrzeni galerii zestawiliśmy ze sobą prace dziesięciu czołowych polskich fotografów z dziesięcioma zdjęciami tygodnia. Zachęcamy do obejrzenia fotografii z otwarcia!
28 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
Ostatnie dni plebiscytów na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia ubiegłego roku oraz dekady
Przypominamy o dwóch trwających plebiscytach na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia ubiegłego roku oraz dekady. Swoje typy można zgłaszać jedynie do końca miesiąca.
27 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
10. urodziny fotopolis.pl: Filip Ćwik
Piątym autorem, z którym rozmawialiśmy z okazji naszej jubileuszowej aukcji jest Filip Ćwik. Przeczytajcie co na temat zmian na rynku fotograficznym i swojej pracy ma do powiedzenia tegoroczny laureat World Press Photo. Przypominamy, że wernisaż wystawy przedaukcyjnej odbędzie się już dzisiaj, 27 października o godz. 19:00 w Galerii Refleksy w Warszawie. Zapraszamy na urodzinowy tort i lampkę wina!
27 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: 10 zdjęć tygodnia w Galerii Refleksy
Integralną część jubileuszowej wystawy przedaukcyjnej w Galerii Refleksy stanowi prezentacja 10 najlepszych zdjęć tygodnia, które publikujemy regularnie na naszych łamach. Wybrane przez nas prace będziecie mogli zobaczyć już w najbliższy czwartek, 27 października o godz. 19:00 w Galerii Refleksy w Warszawie. Tego dnia zapraszamy także wszystkich na lampkę wina i urodzinowy tort!
24 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Tomek Sikora
Dziś krótko i na temat o ostatnich dziesięciu latach w fotografii opowiada Tomek Sikora. To kolejny autor, którego pracę będziemy mogli kupić na charytatywnej aukcji w listopadzie, a zobaczyć - już w najbliższy czwartek, 27 października o godz. 19:00 na wystawie przedaukcyjnej w warszawskiej Galerii Refleksy.
24 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: wystawa przedaukcyjna w Galerii Refleksy
Aktualizacja:Ujawniamy szczegóły wykonania prac oraz ich ceny. Już w najbliższy czwartek, 27 października o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Refleksy odbędzie się wernisaż wystawy przedaukcyjnej, na której będziecie mogli zobaczyć prace dziesięciu czołowych polskich fotografów oraz dziesięć najlepszych "Zdjęć Tygodnia". To znakomita okazja do wzniesienia toastu z okazji okrągłej rocznicy naszego magazynu, do czego gorąco zachęcamy wszystkich czytelników!
21 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Szymon Kobusiński
Przedstawiamy kolejny wywiad z fotografem, który zgodził się przekazać swoją pracę na aukcję, zorganizowaną z okazji 10-lecia fotopolis.pl. Tym razem naszym bohaterem jest Szymon Kobusiński. Przypominamy, że wernisaż wystawy przedaukcyjnej odbędzie się 27 października o godz. 19:00 w Galerii Refleksy w Warszawie.
18 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Marek Arcimowicz
Bohaterem drugiej części cyklu, w którym rozmawiamy z fotografami, którzy przekazali prace na naszą jubileuszową aukcję, jest Marek Arcimowicz. Przeczytajcie koniecznie co ma do powiedzenia na temat zmian na rynku fotograficznym i swojej pracy. Przypominamy, że wystawa przedaukcyjna zostanie otwarta 27 października o godz. 19:00 w Galerii Refleksy w Warszawie.
12 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Wacław Wantuch
Krótkim wywiadem z Wacławem Wantuchem rozpoczynamy cykl rozmów z dziesięcioma fotografami, którzy przekazali swoje prace na charytatywną aukcję, organizowaną w związku z dziesiątymi urodzinami naszego magazynu. Towarzyszyć jej będzie wystawa przedaukcyjna, która zostanie otwarta 27 października w Galerii Refleksy w Warszawie.
6 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl - aukcja i wystawa
Kolejnym elementem obchodów 10. urodzin fotopolis.pl jest wystawa i charytatywna aukcja, na którą swoje prace przekaże dziesięciu znanych fotografów. Oprócz ich fotografii, na wystawie w warszawskiej Galerii Refleksy zobaczymy dziesięć najlepszych zdjęć tygodnia. Wernisaż w czwartek, 27 października o godz. 19:00.
6 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0