fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Obchody dzięsiątych urodzin fotopolis.pl - podsumowanie
Z nadejściem 2012 roku kończymy obchody jubileuszowego roku działalności fotopolis.pl. Był to dla nas rok pełen okolicznościowych wydarzeń, które odbywały się również przy udziale naszych czytelników. Pokusiliśmy się o krótkie podsumowanie naszych ostatnich 10 lat.
17 Sty 2012
Michał Sułkiewicz
0
Dziś koniec charytatywnej aukcji fotopolis.pl
Dziś koniec charytatywnej aukcji fotopolis.pl. Tylko do godziny 21:00 możecie licytować prace takich twórców jak: Filip Ćwik, Krzysztof Gierałtowski, Rafał Milach, Tomek Sikora czy Andrzej Świetlik. Dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego.
6 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Utrudnienia w dostępie do fotopolis.pl
W sobotę 3 grudnia, między 8:00 a 10:00 mogą wystąpić trudności w dostępnie do fotopolis.pl. Z góry przepraszamy za problemy.
2 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Ostatnie dni charytatywnej aukcji fotopolis.pl!
Tylko do wtorku, 6 grudnia możecie licytować prace takich twórców jak: Filip Ćwik, Krzysztof Gierałtowski, Rafał Milach, Tomek Sikora czy Andrzej Świetlik. Dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego.
2 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
Najlepsze produkty i wydarzenia roku 2011 i dekady wybrane!
Już siódmy raz czytelnicy fotopolis.pl wybierali najlepsze produkty i wydarzenia mijającego roku. Tym razem, w związku z 10. urodzinami naszego magazynu, mieliście również okazję wybierać najlepsze produkty i wydarzenie dekady. Dziś publikujemy wyniki.
1 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
10. urodziny fotopolis.pl: Andrzej Świetlik
Andrzej Świetlik jest ostatnim fotografem, z którym rozmowę publikujemy na naszych łamach. Wczoraj zakończyła się przedaukcyjna wystawa w Galerii Refleksy, zorganizowana z okazji 10. urodzin fotopolis.pl. Teraz czekamy na aukcę, jej dokładny termin ujawnimy już wkrótce!
18 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Rafał Milach
Prezentujemy rozmowę z wielokrotnie nagradzanym fotografem, członkiem kolektywu Sputnik Photos - Rafałem Milachem. Dziesięć lat temu, kiedy powstawało fotopolis.pl Milach dopiero zaczynał swoją przygodę z fotografią...
14 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Krzysztof Gierałtowski
Bohaterem kolejnej rozmowy z fotografami, którzy przekazali swoje prace na jubileuszową aukcję charytatywną jest Krzysztof Gierałtowski. Wybitny portrecista opowiada o zmianie, jaka zaszła na przestrzeni ostatnich lat w fotografii. Polecamy!
10 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Adam Lach
Prezentujemy kolejną część jubileuszowego cyklu, w którym pytamy dziesięciu polskich fotografów o ostatnie dziesięć lat w fotografii i ich życiu zawodowym. Dziś naszym bohaterem jest fotograf Napo Images - Adam Lach. Zachęcamy do lektury!
7 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Basia Sokołowska
Dziś prezentujemy rozmowę z naszą felietonistką Basią Sokołowską. Z okazji jubileuszu fotopolis.pl pytamy wszechstronną artystkę o ostatnie 10 lat w fotografii i kulisy powstania pracy, którą przekazała na aukcję charytatywną.
3 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0