fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Ankieta urodzinowa i plebiscyt jeszcze tylko do piątku!
Jeszcze tylko do końca listopada możecie głosować w naszej corocznej ankiecie urodzinowej i w plebiscycie na najlepsze produkty, innowacje i wydarzenia 2012 roku. Wśród osób, które wypełnią ankietę rozlosujemy upominkowe gadżety i książki.
28 Lis 2012
Michał Sułkiewicz
0
Dołącz do naszego działu reklamy!
Jeśli interesujesz się fotografią i szukasz pracy związanej z reklamą internetową i planowaniem niestandardowych kampanii, wyślij nam swoje CV!
25 Paź 2012
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt na najlepsze produkty, innowacje i wydarzenia roku 2012 oraz ankieta urodzinowa
Dziś obchodzimy 11. urodziny fotopolis.pl. Tradycyjnie przygotowaliśmy ankietę urodzinową i plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia ubiegłego roku.
6 Paź 2012
Marcin Falana
0
11 lat fotopolis.pl
Mija 11 lat od kiedy uruchomiliśmy internetowy magazyn o fotografii fotopolis.pl. Było wielu na rynku, którzy nie wierzyli w ten projekt - w końcu startowaliśmy zaraz po tak zwanej "bańce internetowej". Dzisiaj wielu nam zazdrości i za wszelką cenę próbuje być jak fotopolis.pl.
6 Paź 2012
Michał Sułkiewicz
0
Film z warsztatów dla dzieciaków w Wopławkach
Zachęcamy do obejrzenia filmowej relacji z warsztatów w Wopławkach, które zorganizowaliśmy razem z Fundacją Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego. Przedsięwzięcie możliwe było dzięki charytatywnej aukcji zdjęć czołowych polskich fotografów, którą zorganizowaliśmy w listopadzie 2011 roku z okazji 10-tych urodzin fotopolis.pl.
5 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotograficzne dla dzieciaków z Wopławek - relacja
W miniony weekend odbyły się warsztaty fotograficzne dla dzieci z Wopławek i okolicznych wiosek położonych w gminie Kętrzyn. Przeczytajcie naszą relację i zobaczcie jak przebiegały zajęcia, które zorganizowaliśmy wspólnie z Fundacją Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, a poprowadziła - Paulina Mirowska z Akademii Fotografii.
2 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Charytatywne warsztaty fotograficzne dla dzieci
Wspólnie z Fundacją Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego fotopolis.pl organizuje warsztaty fotograficzne dla dzieciaków z popegeerowskiej wsi pod Kętrzynem. W ostatni weekend września będą one fotografować swoją codzienność pod czujnym okiem Pauliny Mirowskiej - wykładowcy Akademii Fotografii.
18 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0
Nowy Redaktor Naczelny fotopolis.pl
Z początkiem czerwca stanowisko Redaktora Naczelnego fotopolis.pl objął Marcin Falana, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego i szef działu testów. Michał Grzegorczyk, który pełnił funkcję naczelnego będzie teraz zarządzał redakcją nowo powstałego serwisu RecPlay.pl poświęconego wideo i telewizorom.
5 Cze 2012
Michał Sułkiewicz
0
Praca dla dziennikarza w fotopolis.pl
Sun House Media, wydawca fotopolis.pl, szuka dziennikarza zajmującego się aparatami cyfrowymi i powiązanymi tematami. Jeżeli więc doskonale radzisz sobie ze słowem pisanym oraz dysponujesz odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, mamy pracę dla Ciebie.
31 Maj 2012
Michał Sułkiewicz
0
Wesołego Alleluja!
Wszystkim naszym czytelnikom, sympatykom i współpracownikom życzymy słonecznych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
7 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0