fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Stażysta w dziale testów (płatny staż)
Szukamy osoby która chciałaby związać swoją przyszłość zawodową z testowaniem sprzętu fotograficznego. Oferujemy szkolenie z procedur testowych obowiązujących w redakcji, a po pozytywnym przejściu stażu stałe zatrudnienie.
14 Sty 2014
Michał Sułkiewicz
0
Żegnamy 2013 i najlepszego w 2014!
Mija kolejny rok. Życzymy naszym czytelnikom i współpracownikom jeszcze lepszego 2014, pełnego świetnych zdjęć i nowego sprzętu. Producentom zaś spełnienia planów sprzedażowych i świetnych pomysłów na nowe konstrukcje.
31 Gru 2013
Michał Sułkiewicz
0
Nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku wręczone!
Dzisiaj wręczyliśmy najważniejsze w branży nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne. Już dziewiąty raz czytelnicy fotopolis.pl wybrali swoich faworytów. Zobaczcie kto zdobył statuetki! Dorzuciliśmy klip wideo!
11 Gru 2013
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne oraz ankieta 2013 - ostatni tydzień głosowania
Już tylko ten tydzień możecie oddawać swoje głosy w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku oraz w ankiecie czytelników fotopolis.pl. Każdy głos może zdecydować, kto dostanie najważniejsze nagrody w branży przyznawane przez konsumentów.
25 Lis 2013
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt fotopolis.pl 2013, a nowe modele aparatów
Dostajemy od czytelników pytania na temat najnowszych premier fotograficznych, na które nie można głosować w naszym plebiscycie. Wyjaśniamy sytuację.
31 Paź 2013
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku i ankieta czytelników
Jak zawsze z okazji urodzin fotopolis.pl zapraszamy Was do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne mijającego roku. Czekamy też na Wasze opinie w ankiecie czytelników 2013.
7 Paź 2013
Michał Sułkiewicz
0
12 lat fotopolis.pl
Dzisiaj skończyliśmy 12 lat! Fotopolis.pl internetowy magazyn o fotografii pojawił się oficjalnie online 6 października 2001. Przez te lata rynek fotografii i sama fotografia zmieniła się diametralnie.
6 Paź 2013
Michał Sułkiewicz
0
Fotopolis.pl wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Zalicytujcie gadżety fotopolis.pl na aukcjach WOŚP i wspomóżcie 21. Wielki Finał Orkiestry. Na aukcje wystawiliśmy unikalny, jeden z dwudziestu, oryginalny leżak fotopolis.pl wykonany na Miesiąc Fotografii w Krakowie 2012 oraz rocznicowe koszulki 10 lat fotopolis.pl. Zapraszamy do licytowania!
8 Sty 2013
Michał Sułkiewicz
0
Nowości w testach redakcyjnych fotopolis.pl w 2013 roku
W tym roku przymierzamy się do małej rewolucji w publikowanych na naszych stronach testach. Chcemy doprowadzić do tego, żeby nasze oceny sprzętu były bardziej "fotograficzne" - lepiej odpowiadały potrzebom osób szukających aparatu dla siebie, a jednocześnie były bardziej przystępne i przejrzyste.
3 Sty 2013
Michał Sułkiewicz
0
Fotograficznego Nowego 2013 Roku!
Naszym czytelnikom, współpracownikom i sympatykom życzymy udanego fotograficznego Nowego Roku! Życzmy Wam, żeby następne dwanaście miesięcy było pełne świetnych zdjęć, a Wasze torby fotograficzne zapełniły się nowym, rewelacyjnym sprzętem!
31 Gru 2012
Michał Sułkiewicz
0