fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
Najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2014 roku wybrane!
Dzisiaj odbyła się uroczystość wręczenia najważniejszych nagród branżowych. Czytelnicy fotopolis.pl wybrali w głosowaniu najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2014 roku. Zobaczcie kto wygrał w tym roku. Jest trochę niespodzianek!
16 Gru 2014
Michał Sułkiewicz
0
5-bój fotopolis.pl 2014: V runda: Czarny
Z jednodniowym opóźnieniem, za które przepraszamy, rusza V runda tegorocznego 5-boju fotopolis.pl, poświęconego kolorom tworzącym obraz/świat. Jej tematem jest tym razem kolor Czarny. Prace możecie przesyłać do 15 grudnia. Na zwycięzcę czeka aparat Fujifilm XQ1. To już ostatnia okazja, żeby wziąć udział w naszym konkursie!
2 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Fotopolis.pl szuka dziennikarzy do pracy
Wydawca fotopolis.pl firma Sun House Media szuka dziennikarzy chcących pracować w najlepszym polskim serwisie poświęconym fotografii. Jeżeli jesteś pasjonatem fotografii i sprzętu fotograficznego, a do tego świetnie piszesz, to mamy pracę dla Ciebie.
14 Paź 2014
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne oraz ankieta czytelników 2014
Jak co roku z okazji naszych urodzin zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2014 roku oraz wypełnienia ankiety czytelników fotopolis.pl.
10 Paź 2014
Michał Sułkiewicz
0
5-bój fotopolis.pl 2014, III runda: Niebieski
Dziś rusza trzecia runda tegorocznego 5-boju fotopolis.pl, poświęconego kolorom tworzącym obraz/świat. Jej tematem jest tym razem kolor Niebieski. Prace możecie przesyłać do 15 października. Na zwycięzców tej rundy czekają: aparat Fujifilm XQ1, statyw Vanguard Alta Pro 263AGH, Fuji Instax Mini 8 i karta pamięci SD ADATA XC Premier Pro 64GB oraz punkty w walce o Grand Prix.
1 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2014, II runda: Zielony
Dziś rusza druga runda tegorocznego 5-boju fotopolis.pl, poświęconego kolorom tworzącym obraz/świat. Jej tematem jest kolor Zielony. Prace możecie przesyłać do 15 września 2014. Na zwycięzców czekają: aparat Fujifilm XQ1, lampa Fomei z linii Terronic, Fuji Instax Mini 8 i karta pamięci SD ADATA XC Premier Pro 64GB oraz punkty w walce o Grand Prix.
1 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0
Szukamy firmy do obsługi informatycznej
Wydawca fotopolis.pl firma Sun House Media sp. z o. o. ogłasza konkurs ofert na kompleksową obsługę informatyczną serwisów internetowych.
25 Cze 2014
Michał Sułkiewicz
0
fotopolis.pl wersja 3.0 już online!
Dzisiaj zobaczyliście nowe fotopolis.pl. To już trzecia wersja serwisu w naszej kilkunastoletniej historii. Tym razem nie są to tylko kosmentyczne zmiany wyglądu, ale całkowicie nowa wersja - zmieniliśmy układ artykułów, nazewnictwo działów oraz dodaliśmy wiele nowych i poprawionych funkcji, z których większość jest odpowiedzią na Wasze prośby formułowane w naszej ankiecie czytelników.
19 Maj 2014
Michał Sułkiewicz
0
Fotogenicznych świąt wielkanocnych!
Zespół fotopolis.pl życzy wszystkim czytelnikom bardzo fotogenicznych świąt wielkanocnych!
18 Kwi 2014
Michał Sułkiewicz
0
Przyjmowanie zgłoszeń na staż w dziale testów zamknięte
Zamknęliśmy już przyjmowanie zgłoszeń na staż w dziale testów. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje dokumenty.
4 Lut 2014
Michał Sułkiewicz
0