fotopolis

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotopolis" w serwisie fotopolis.pl:
5-bój fotopolis.pl 2010 - wyniki III rundy
Dziś wybraliśmy laureatów III rundy pięcioboju fotopolis.pl. Jej tematem była "Szybkość". W jury zasiadło czterech redaktorów fotopolis.pl oraz wykładowca Akademii Fotografii - Patryk Karbowski.
7 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0
Plebiscyt na najlepsze produkty, innowacje i wydarzenia roku 2010 oraz ankieta urodzinowa
W urodziny fotopolis.pl tradycyjnie zapraszamy do wypełnienia ankiety czytelników i wyboru najlepszych produktów i wydarzeń minionego roku. Tym razem poza aparatem systemowym, kompaktem, obiektywem i akcesorium można też głosować na nową kategorię "Innowacja roku".
6 Paź 2010
Michal Grzegorczyk
0
Już dziewięć lat możecie czytać fotopolis.pl!
Dzisiaj obchodzimy dziewiąte urodziny. Aż trudno uwierzyć, że już przez taki szmat czasu codziennie dostarczamy Wam najnowszych i najbardziej wiarygodnych newsów ze świata fotografii. W rezultacie w naszej bazie jest już ponad 12 000 tekstów obejmujących spory kawałek historii fotografii cyfrowej.
6 Paź 2010
Michał Sułkiewicz
0
5-bój fotopolis.pl, runda IV: Wytrzymałość
Dziś rusza IV runda 5-boju fotopolis.pl. Jej tematem jest "Wytrzymałość". Jeśli jeszcze nie wzięliście udziału w naszym konkursie to już najwyższy czas, żeby to zrobić. W tej rundzie czekają na was atrakcyjne nagrody: aparat Nikon D5000 w zestawie z obiektywem 18-55 VR i aquapac'iem, statyw GITZO Basalt GT 1830, podstawka pod laptopa Ecofan firmy macally oraz kurs Photoshopa w Akademii Fotografii. Przypominmy, że cały czas walczycie również o warte 20 000 zł Grand Prix!
1 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2010 - wyniki II rundy
Prezentujemy wyniki drugiej rundy tegorocznej edycji pięcioboju fotopolis.pl. Przypominamy, że jej tematem była "Siła". Niełatwo było nam wybrać zwycięzcę, gdyż poziom prac, które znalazły się nagrodzonej szóstce był wyrównany.
9 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda III: Szybkość
Wczoraj o północy minął ostateczny termin nadsyłania prac w II rundzie pięcioboju fotopolis.pl, a już dziś ruszamy z kolejną rundą, której tematem jest "Szybkość". Do zdobycia m.in. tablet Wacom, dysk iOmega, światłomierz Sekonic, profesjonalne powiększenia w technologii Epson DigiGraphie oraz kurs Photoshopa. Przypominamy, że cały czas walczycie o warte 20 000 zł Grand Prix! Na Wasze prace czekamy do końca września.
1 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl 2010 - wyniki I rundy
Dziś ocenialiśmy prace, które nadesłaliście w I rundzie tegorocznego pięcioboju fotopolis.pl. Jury było zgodne w wyborze nagrodzonych prac w kategorii "Odwaga". Zobaczcie kto wygrał i weźcie udział w kolejnej rundzie!
3 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda I: Odwaga
Dziś ruszamy z pierwszą rundą tegorocznego pięcioboju fotopolis.pl. Jej tematem jest "Odwaga". Mamy nadzieję, że nie zabraknie jej Wam, kiedy będziecie się zastanawiać nad wzięciem udziału w naszym konkursie. Na Wasze zdjęcia czekamy do 31 lipca 2010. Na zwycięzców czekają nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix wartości 20 000 zł!
8 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
Rusza 5-bój fotograficzny fotopolis.pl 2010
Z ogromną przyjemnością pragniemy zainaugurować kolejną edycję 5-boju fotograficznego fotopolis.pl - naszego konkursu skierowanego do wszystkich pasjonatów fotografii, bez względu na stopień ich zaawansowania. W tym roku zainspirowaliśmy się igrzyskami olimpijskimi, dlatego wybrane przez nas tematy nawiązują do nich. Pula nagród w konkursie przekracza 50 000 zł!
8 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Jak się widzi takie zdjęcia to chce się tam być" - blok artystyczny fotopolisEXPO 2010 - recenzja
Druga edycja fotopolisEXPO już za nami. Przyszedł czas, kiedy możemy zastanowić się, co pod względem artystycznym odbywające się w dniach 11-13 czerwca 2010 Warszawskie Dni Fotografii miały nam do zaproponowania.
14 Cze 2010
Marcin Grabowiecki
0